ביקונקט משיקה את ה-BeoPlay H5

ביקונקט משיקה את אוזניות ה-BeoPlay H5 של חברת B&O – דגם נוסף בסדרת האוזניות הפופולרית, כאשר דגם זה יהיה בתצורת ה-In Ear, והוא יהיה אלחוטי.

האוזניות האלחוטיות בתצורת In-Ear מתאימות במיוחד לאנשים שאוהבים מוזיקה, ונמצאים רוב היום בתנועה. ה-BeoPlay H5 מצוידות עם חתימת הסאונד של Bang & Olufsen בשביל צלילים איכותיים, וחווית שמע מצוינת, החל מנסיעה באוטובוס ועד לאימונים בחדר הכושר. האפליקציה הייעודית, אותה תוכלו להתקין בחינם על הטלפונים והשעונים החכמים שלכם, תאפשר לכם בחירת מצבי מוזיקה שונים בשביל פעילויות שונות כמו אימונים או סתם כדי לשמוע מוזיקה לכיף. בנוסף לכך, האפליקציה מאפשרת לכם לשלוט על מנעד הצלילים באמצעות ממשק ה-ToneTouch.

אפשר להגדיר העדפות מוזיקליות באמצעות ה-IPhone וה-Apple Watch. האוזניות מגיעות עם 3 מתאמי ספורט בגדלים שונים כדי להתאים אותן לגדלי אוזניים שונים והגנה מפני זיעה, כאשר הם עשויים מחומר נושם עם אחיזה טובה, כדי שהאוזניות לא יפלו לכם מהאוזניים. בנוסף לכך, הן מגיעות עם 4 מתאמי סיליקון כדי להאזין ברוגע במשך היום. הן עמידות באבק ומים, עשויות משילוב של גומי ופולימר כדי להעניק להן עמידות בזיעה, לחות וגם קרעים או אפילו בלאי.

האוזניות כוללות מגנט ייחודי כדי לחסוך באנרגיה בזמן שהן לא בשימוש, וניתן להשתמש בו על ידי הצמדת האוזניות זו לזו כך שהן תלויות כמו תליון מסביב לצוואר ונכבות. החוט עשוי מבד קלוע איכותי, כאשר הן מצוידות עם שלט שמאפשר לשלוט על עוצמת השמע, שליטה קולית ומענה לשיחות. המטען של האוזניות מגיע בצורת קובייה עם עגינה מיוחדת המטעינה את 2 הסוללות של האוזניות, כאשר טעינה של שעתיים מספיקה ל-5 שעות של שימוש. מחירן של האוזניות בארץ יהיה כ-1099 שקלים.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה