הטריילרים הכי טובים למשחקים בעשור 2010

אחרי עשור שלם של משחקים אדירים וטריילרים מדהימים, הגיע הזמן לתת כבוד ליצירות המופת שהלהיבו אותנו לגבי משחקים בעשור של 2010.

הדבר הראשון שמניע את רכבת ההייפ לגבי כל משחק הוא הטריילר ובעשור של 2010 קיבלנו משחקים וטריילרים די מדהימים, אז בואו נתן להם כבוד ובו בזמן נהנה לצפות בכמה מהסרטונים הערוכים הטובים ביותר ברשת.

עכשיו ישנם מספר משחקים שתהיו בשוק שלא נמצאים ברשימה כמו StarCraft 2 ו-Star Wars: The Old Republic, אבל כמה שהפרסומים שלהם נתנו לנו סרט קצר מצוין הם פחות הרגישו כמו פרסום שיגרום לנו לקנות את המשחק וזו בסופו של דבר המטרה של הטריילר.

רק מספר חוקים לפני שנתחיל: 1) טריילר אחד לכל כותר או סדרת משחקים. 2) הטריילרים היו צריכים לצאת בעשור האחרון אפילו אם המשחק לא. 3) משחקים שבוטלו לא יכללו ברשימה.

 1. Hearthstone (הטריילר מ-2017)

הטריילר של Hearthstone נכנס לרשימה לא רק בגלל שזאת רשימת הטריילרים הטובים ביותר ואי אפשר שלא להכניס טריילר סינמטי של Blizzard, אבל בגלל שהטריילר הוא פרסומת נהדרת למשחק הקלפים הענק של החברה. בשונה מטריילרים של משחקים אחרים של Blizzard, שלרוב מרגישים כמו הקטעים הסינמטים של המשחק שפרסמו אותם.

גם אם יש בטריילר אלמנטים לקוחים מחלק מהלהיטים של Disney וזה מסמל את הירידה במגניבות של החברה בעשור האחרון, הטריילר עושה את העבודה בלגרום לנו לרצות לשחק במשחק הקלפים האדיר של חברת Blizzard וזה מה שפרסומת אמורה לעשות. בנוסף, השיר והאנימציה פשוט קסומים.

 1. God of War (הטריילר מ-2016)

כשהטריילר הזה נחת בכנס E3 ב-2016, אני לא חושב ששמעתי בחיים כל כך הרבה צעקות התלהבות באחת מהתצוגות של Sony אבל שובו של קרייטוס למסך אחרי כל כך הרבה שנים היה פשוט אפי, תודות גם לתופים שהושמעו לפני תחילת הטריילר.

יחד עם זאת, החברה החליטה שהחשיפה תימשך 10 דקות, משהו לא נתפס בשביל טריילר חשיפה ויחד עם החשיפה אנחנו גם זכינו לראות מעט מהמשחקיות החדשה ששינתה לגמרי את הסגנון של סדרת ה-Hack n Slash המצליחה. בין אם אתם מעריצים של Sony או לא, אתם חייבים להודות שהחברה לקחה את E3 באותה השנה.

 1. Mass Effect 3 (הטריילר מ-2012)

סטודיו BioWare הביא לנו את אחד ממשחקי ההמשך הטובים ביותר בכל הזמנים עם Mass Effect 2 ונראה שהמשחק השלישי הולך לסגור את הטרילוגיה בצורה מפוצצת ועוצמתית שאין סיכוי שנתאכזב (ספוילר: הרבה אנשים התאכזבו).

הרבה מההייפ נוצר בגלל הטריילר האפי ששוחרר ב-2012 שהגיע בהכרזה שאנחנו הולכים לקחת חזרה את השליטה על כדור הארץ שלנו. הטריילר כלל אנימציה ממוחשבת מדהימה, דרמה ומוזיקה נהדרת, כל מה שצריך כדי להכין אותנו לקרב.

 1. Battlefield 1 (הטריילר מ-2016)

מה אפשר להגיד, קיבלנו ב-E3 של 2016 טריילרים אדירים והטריילר של סדרת משחקי היריות של DICE לא היה יוצא דופן.

חוץ ממספר סצנות אדירות בטריילר ומוזיקה אדירה בסופו, הטריילר הצליח לתפוס את האכזריות של מלחמת העולם הראשונה ובו בזמן גרם לנו לרצות להיות חלק מחווית המשחק העולמית. הטריילר של Battlefield 1 הוא פשוט מגניב וללא ספק החזיר מלא גיימרים לסדרת משחקי היריות הדגולה.

 1. Destiny (הטריילר מ-2014)

הטריילר הפרסומי של Destiny אולי לא כלל אף משחקיות אבל חברת Activision ידעה שמה שיחזיק את השחקנים ב-Destiny כדי שימתינו להרחבות המשחק זה הקהילה, והטריילר של המשחק היה פרסומת נהדרת לכיף החברתי שתוכלו לעשות.

בנוסף, המחשבה שאתם יוצאים להרפתקאות מטורפות עם חברים שלכם על הירח, מאדים ושבתאי, פשוט נשמע מטורף וזה מה שגרם להצלחה הגדולה של Destiny במכירות.

 1. Skyrim (הטריילר מ-2011)

המשחק האפי של חברת Bethesda והטריילר שלו היו עוצמתיים כשוחררו ב-2011.

אחרי ההצלחה של Oblivion, מי היה מאמין שנקבל עולם עשיר יותר ומדהים יותר בסדרת משחקי Elder Scrolls? אבל המשחק החדש לגמרי קנה אותנו כבר מהטריילר הראשון שהבטיח לנו מסע בלתי נשכח בתור ה-Dragonborn, תוסיפו לכל זה מוזיקה אדירה וחלק מהמפלצות המפורסמות של המשחק ויש לכם טריילר שייזכר לנצח.

 1. Witcher 3 (הטריילר מ-2015)

ככל הנראה אחד המשחקים הטובים ביותר של העשור, אם לא הכי טוב, The Witcher 3 נחת לידנו במהלך שנת הגיימינג המצוינת של 2015, אבל רגע לפני שהגיע קיבלנו טריילר רשמי שגרם לנו להבין שמצפה לנו משהו מיוחד.

אנחנו זוכים לראות את אחד האויבים של גרלט וזוכים לראות אקשן ציד מגניב עם גרפיקה סינמטית יוצאת מן הכלל.

מה שבטוח, לסדרת Netflix של כותר The Witcher יש סטנדרטים גבוהים לעמוד בהם.

 1. Halo 4 (הטריילר מ-2011)

כותר Halo זכה לחלק מהטריילרים הטובים ביותר בכל הזמנים, ביניהם טריילר Believe של Halo 3. אז איך לא יכנס טריילר של Halo לרשימה זו? ברור שכן.

הטריילר ל-Halo 4 הוא אדיר בגלל שבדומה לטריילר של God of War, אנחנו לא יודעים מה שאנחנו רואים עד שזה נחשף לנו ואז אנחנו מקבלים צילום עוקב נהדר סביב הגיבור האפי של קונסולת ה-Xbox, וכל מה שנשאר למעריצים זה הרבה ספקולציות והמתנה להצצה הבאה.

 1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (הטריילר מ-2017)

אחרי 6 שנים מאז שקיבלנו משחק של The Legend of Zelda לקונסולה נייחת של Nintendo הגיע הטריילר של Breath of the Wild שחושף לאט את ה-Master Sword ומראה לנו את העולם הענק שאנחנו הולכים לחקור ב-WiiU וה-Nintendo Switch החדש.

הטריילר היה הצהרה ש-Nintendo חזרה למרכז העניינים ושאנחנו הולכים לקבל את ההרפתקה הגדולה החדשה של לינק.

 1. Assassin’s Creed Unity (הטריילר מ-2014)

הטריילרים של חברת Ubisoft הם לרוב מצוינים, בעיקר אלו של סדרת Assassin’s Creed, אז כשהייתי צריך לבחור את הטריילר הטוב ביותר של הסדרה, התלבטתי בין Assassin’s Creed Unity ל-Assassin’s Creed 3, ולמרות שהטריילר של Assassin’s Creed 3 הוא מדהים סינמטית ומתרכז בהיסטוריה, הטריילר של Unity הצליח לתפוס את המהות של המתנקשים של הכותר והצליח יותר למכור את המאפיינים של המשחק, בעיקר האפשרות לשחק עם חברים.

נכון שהמשחק די כשל בהשקתו, אבל אין ספק שהפרסומת הייתה מדהימה עם האווירה, ההיסטוריה והאקשן.

 1. Cyberpunk 2077 (הטריילר מ-2013)

זה מטורף לחשוב שהטריילר ל-Cyberpunk שוחרר לפני שש שנים, עוד לפני יציאת Witcher 3 אבל כששמענו שחברת CD Projekt RED הולכת להביא לנו משחק תפקידים בעתיד, אינסוף ספקולציות ושאלות הגיע לאוזני החברה.

הטריילר לא כולל משחקיות כמובן, אבל הוא כן מראה לנו קצת מהעולם של הסייבורגים של המשחק והוא כולל הודעה מהחברה, שהמשחק בדרך וייקח כמה זמן שיידרש. במילים אחרות "תסמכו עלינו, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים". זו חשיפה נהדרת שתתגשם בתקווה בשנה הבאה.

 1. Uncharted 4 (הטריילר מ-2016)

ככל הנראה הטריילר הטוב ביותר שאינו יותר מדקה.

הטריילר הטלוויזיוני של Uncharted 4 הוא נהדר בגלל שהוא מצליח לתמצת בזמן כל כך קצר את האישיות והרקע של נייתן דרייק, במשחק שמרגיש כבר מכל טריילר שראינו, כולל זה, שזאת ההרפתקה האחרונה של האייקון מחברת Naughty Dog.

זה טריילר נהדר עם הרבה רגש וציפייה שמראה שלפני האהבה שלו לאוצר מגיעה אהבתו לקרובים אליו.

 1. Fallout 76 (הטריילר מ-2018)

המשחק ששבר לכל מעריצי Bethesda את הלב.

רובנו היו בהתחלה הססניים לגבי המשחק העולם הפתוח של Fallout, אבל אחרי שראינו את הטריילר הזה רצינו להיות חלק מהקהילה וחלק מהמסע החדש של העתיד האפוקליפטי הגרעיני.

בין אם זו המוזיקה, הקריינות או חשיפת העולם, אין ספק שמדובר בטריילר שייזכר לעוד הרבה שנים.

 1. The Last of Us Part II (הטריילר מ-2016)

מטריילר מוזיקלי אחד לטריילר מוזיקלי אחר.

הטריילר של משחק ההמשך המצופה של Naughty Dog הוא אחד הטובים של העשור גם בגלל החשיפה האיטית שלו וגם בגלל המוזיקה, אבל בעיקר בגלל כל הרגש הטעון בחשיפה, בגלל שמדובר במשחק המשך שחיכינו לו שנים ובגלל שהמשחק המקורי ריגש אותנו בכל רגע.

אפילו שלא ראינו בטריילר אף משחקיות, The Last of Us לעולם לא היה סביב המשחקיות, הוא תמיד היה סביב הסיפור ולפי הטריילר הזה ידענו שמשהו רציני עומד לקרות לאלי.

המשחק אולי עוד לא יצא אבל ההייפ גבוה מתמיד והטריילר הזה התחיל אותו.

 1. Dead Island (הטריילר מ-2011)

רבים מאיתנו כבר ידעו ב-2011 שהולך להיות קשה לנצח את טריילר החשיפה של Dead Island וצדקנו.

הטריילר של משחק הזומבים המצליח אולי לא כולל את הכיף המגוחך של המשחק או מציג את המשחקיות שלו, אבל הוא מצליח לספר סיפור שובר לב בצורה מדהימה, ואפילו שכל הכאוס שובר את הלב, זה כאוס שמוצג באופן כל כך יפה שאנחנו רוצים לנסות את המשחק ולהבלע אל תוך עולמו.

הטריילר של המשחק השני Dead Island 2 גם מצוין, אבל אין ספק שהטריילר של המשחק הראשון היה מהפכני ופשוט הטוב ביותר.

סיכום

ככל הנראה שחלקכם לא תסכימו עם הדירוג שלי, אני אפילו מצאתי את עצמי מספר פעמים משנה את סדר הבחירה כי הם כולם כל כך טובים. בואו נקווה שהעשור הבא גם יזכה לטריילרים נהדרים כמו אלו שקיבלנו בעשור של 2010.

האם יש טריילר למשחק שהייתי רוצים לראות ברשימה? כתבו לנו בתגובות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה