בית / חדשות / “זומבילנד 2” קיבל טריילר חדש שמציג את ביל מארי

“זומבילנד 2” קיבל טריילר חדש שמציג את ביל מארי

ביל מארי חוזר מהמתים בטריילר החדש לסרט “זומבילנד 2” ( Zombieland: Double Tap).

זומבילנד המקורי שיצא ב-2009, ניצל את טרנד הזומבים שהיה כדי להציג קומדיה סטירית  שמתרחשת במהלך מגפת מתים. אף על פי שהסרט מלא בזומבים ומצבים קומיים מטורפים, הוא גם הצליח לתאר באופן מפתיע קבוצת של אנשים מוזרים שהתכנסו להקים תא משפחתי לא סביר. עכשיו, לאחר עשר שנים, Sony מחזירה אותם למסך הגדול.

אמה סטון כמובן עומדת בראש צוות השחקנים כויצ’יטה, כשוודי הרלסון חוזר כטאלאהאסי, ג’סי אייזנברג בתפקיד קולומבוס ואביגייל ברסלין בתפקיד ליטל רוק. לרביעייה המקורית מצטרפים בסרט ההמשך זואי דויטש בתפקיד מדיסון, רוזריו דוסון כנבאדה, לוק וילסון כאלבקרקי ותומס מידליץ’ בתור פלגסטף. ולמרות שהוא מת בסרט הראשון, מארי חוזר לסיבוב נוסף בתור עצמו, לצד דן אקרויד, שגם הוא משחק את עצמו.

Sony שחררה טריילר חדש בו מארי נמצא ובאופן מפתיע גם אל רוקר שגם מת בסרט הקודם:

הטריילר נותן הצצה אל סיפורן של הדמויות החדשות שהצטרפו, במיוחד מדיסון ( דויטש) שכמו שזה נראה היא תהיה הנערה הטיפשה והנאיבית. יש גם אזכור לזומבים החדשים והמפותחים, מציבים איום גדול יותר מהמקוריים (זהו סרט ההמשך, כמובן שהאיום איכשהו צריך להיות גדול יותר). כמו שהטריילר מציג “זומבילנד 2” לא ימציא מחדש את הפורמולה האהובה, הוא רוצה להתחבר למעריצים ולנגן להם על מיתרי הנוסטלגיה (למרות שהסרט הראשון יצא רק לפני עשר שנים) ולשחזר את החוויה המהנה. לפי הטריילר נראה שהם הצליחו לעשות זאת לא רע אי אפשר לדעת עד שהסרט לא יגיע אל בתי הקולנוע.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *