פוסטר ראשון מ"זומבילנד 2" – אתגר עשר השנים

אתגר עשר השנים מביא לנו את הפוסטר הראשון הרשמי יחד עם שם הסרט של "זומבילנד 2"

אחד מסרטי הזומבים הטובים ב-20 השנים האחרונות היה "ברוכים הבאים לזומבילנד", הסרט כלל צוות שחקנים מצוין ואהוב, קומדיה בלתי נשכחת (ביל מארי מת בטעות, קורע מצחוק) וכל מה שנוכל לבקש בסרט זומבים. הסרט כל כך זכה לפופולריות שמעריצים במשך שנים זעקו לקבל סרט המשך בכיכובם של ארבעת השחקנים האהובים וקיבלנו את בקשה זו, סוף סוף, אחרי 10 שנים עם "זומבילנד 2".

אז מסתבר שמישהו בהפקה של "זומבילנד 2" עם חוש הומור די נהדר והחליט לנצל את התופעה הפופולרית ברשתות החברתיות שנקראת "אתגר 10 השנים" על מנת לחשוף את הפוסטר הרשמי הראשון של הסרט ביחד עם השם המלא שלו באנגלית- Zombieland Double Tap.

חוץ מזה שהתמונה מצליחה לעלות לנו חיוך על הפנים בכך שכמעט כולם לא השתנו במהלך 10 השנים, אבל זה פשוט מבדר לראות את אביגייל ברסלין צומחת ככה בין תמונה לתמונה.

עד כה אין לסרט המצופה עלילה רשמית, אבל לפי דיווחים מאחורי הקלעים, הסרט החדש יעקוב אחרי גיבורינו שכעת שוהים בבית הלבן. קולומבוס (ג'סי אייזנברג) וויצ'יטה (אמה סטון) יריבו ביניהם ויובילו לפירוק הקבוצה, מה שיגרום לליטל רוק (אביגייל ברסלין) לעזוב עם אדם בשם ברקלי, בזמן שהקבוצה יוצאת לחפש אותה ונתקלת בזומבים חדשים ומוזרים וציידת זומבים בשם נבאדה.

אנחנו מקווים שתקציר זה נכון, כי רק מהתיאור אנחנו מתים לראות את הסרט. אבל זה לא כאילו אנחנו מחפשים סיבה לראות את כל הכוכבים האהובים שלנו חוזרים למסך אחרי 10 שנים, אנחנו פשוט שמחים לראות אותם יחד ולקבל סרט זומבים חדש שיעמוד מעל כל הזבל שמשוחרר על ידי הז'אנר הפופולרי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה