ציפורי הטרף – הצצה לנבל בטריילר שני מלא

הטריילר החדש של Birds of Prey (“ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת”) מציע למעריצים מבט ראשון על הנבל Black Mask (יואן מקגרגור) כשהוא חובש את המסכה שלו.

כשמרגו רובי הופיעה לראשונה כהארלי קווין ב”יחידת המתאבדים” של דייויד אייר, היא הפכה במהרה לחביבת הקהל. השחקנית המועמדת לאוסקר זכתה לשבחים בכל העולם על הכיוון שאליו לקחה את האנטי-גיבורה של DC, וWarner Bros מיהרה להתחיל לפתח מספר רעיונות לתכני בת המתמקדים בהארלי קווין של רובי. אחד מהתכנים האלו הוא הסרט Birds of Prey (“ציפורי הטרף”) של קאת’י יאן, בו הארלי תתאחד יחד עם הקנרית השחורה (ג’ורני סמולט-בל), הציידת (מרי אליזבת’ וינסטד) ורנה מונטויה (רוזי פרז).

הטריילר הראשון של Birds of Prey התמקד בהארלי קווין באופן כמעט אבסולוטי, והשאיר את פרטי עלילת הסרט קצת בערפל. מאז גילינו שבסרט הארלי תתאחד עם הגיבורות במאמץ להציל את קסנדרה קיין (אלה ג’יי באסקו) מרומן סיוניס, המכונה Black Mask (המסכה השחורה) וויקטור זאס (כריס מסינה).

עכשיו, Warner Bros הוציאה טריילר מלא שני, שמציע קטעים חדשים מהסרט:

אף שמקגרגור הופיע בטריילר הקודם ובטיזרים אחרים, זו הפעם הראשונה בה אפשר לראות אותו עם המסכה השחורה של הדמות. למרות שהופיע מספר פעמים לאורך קמפיין הפרסום לסרט, אנחנו לא יודעים עליו הרבה פרטים או למה הוא רוצה במותה של קווין. בניגוד אליו, הטריילר מציג הרבה פרטים חדשים על חברותיה של הארלי לצוות “ציפורי טרף”. כמו הטריילר הקודם, גם החדש מתמקד יותר בהארלי קווין, ובכל זאת הוא מציג יותר את חברותיה לצוות ומראה למה היא בחרה בצוות הספציפי הזה: בגלל שכל אחת מהן עצבנה את המסכה השחורה בדרכה שלה. קאסי קין שדדה אותו, הקנרית השחורה “בגדה בו”, הציידת “הרגה את ה-BFF שלו” ובלשת המשטרה רנה בונה תיק נגדו.

ציפורי הטרף יגיע אל בתי הקולנוע ב-7 בפברואר 2020.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה