הבמאי של ד”ר סטריינג’ 2 פורש

הסרט השני והמדובר של ד”ר סטריינג’ ייצא ב-2021 וכבר המון מעריצים מחכים לו בציפייה רבה. ההתרגשות הייתה בשיאה, במיוחד לאחר שני סרטים שוברי קופות “הנוקמים: מלחמת האינסוף” ו”הנוקמים: סוף המשחק” ומשחקו העוצמתי של בנדיקט קמברבאץ’. עכשיו נודע שהבמאי של” ד”ר סטריינג’ 2″- סקוט דריקסון פורש מהפרויקט וזאת מסיבות יצירתיות, אך עדיין הוא לא נטש את הסרט לחלוטין ונשאר בתור מפיקו. כמו כל סרטי Marvel הקודמים, גם הסרט השני של ד”ר סטריינג’ מצריך בימוי והפקה רציניים ומורכבים שגוררים דעות מנוגדות, במיוחד כשאולפני Marvel נעולים על כיוון מאוד ספציפי לסרט הנ”ל, כנראה בחפיפה לסרטים הקודמים בשלב הרביעי.

לא ברורות מה הסיבות היצירתיות שבעקבותיהן החליט סקוט דריקסון לא לביים את הסרט, אבל הדבר הבטוח שהפרידה הייתה חברית וMarvel מעריכה את עבודתו בMCU. לא נראה שסקוט יחזור לביים את הסרט אבל זה לא הסרט הראשון של Marvel שבו הבמאי מחליט לעזוב לפני יציאת הסרט ולכן Marvel תיערך לכך בהתאם ותגייס את המנהלים הקודמים שלה או כוכבים חדשים בתחום כדי שישדרגו את הסרט. תוכלו לראות בקישור את הודעתו של סקוט שפורסמה בטוויטר:

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *