"ליגת הצדק" של סניידר בטריילר חדש עם הופעות מפתיעות

אחרי הבלאגן שהיה בהפקת "ליגת הצדק" ששוחרר לבתי הקולנוע (זוכרים את זה?) ב-2018, והמחאה הרשתית שדרשה לקבל את הגרסה המלאה בהנהגת הבמאי המקורי זאק סניידר- הגיעה הצצה חדשה.

במשך שנתיים האינטרנט נהנה לכתוש את הסרט "ליגת הצדק" (לסיקור) שחווה קשיי הפקה בדמות החלפת במאים, קשיים באפקטים, ושפם אחד, והיו רבים שטענו כי זאק סניידר, הבמאי שהיה אחראי עליו עד שפרש מסיבות אישיות- הוא זה שיוכל לתת לנו את הסרט בגרסתו המוצלחת יותר.
אחרי שהקהל התרגל לסרטים בקנה מידה אפי של Marvel (הנוקמים: מלחמת האינסוף – אני מסתכל עליכם), כולם ציפו ועוד מצפים לסרט באותו קנה המידה עם הגיבורים המוכרים ביותר בעולם- סופרמן, באטמן ו-וונדר וומן.

אבל.. האם הגרסה של סניידר תהיה התשובה לאותן תקוות?
לצפייה בטריילר:

הסרט עתיד להגיע לקהל הצופים דרך שירות HBO max שאינו זמין בישראל כרגע, ויביא את גרסתו האפלה יותר של סניידר לאירועים של הסרט המקורי, עם תוספות לסיפור שלא היו בסרט המקורי.

מאז יציאת הסרט המקורי, מעריצים רבים ושחקנים שונים מהקאסט (כמו גל גדות שלנו) דרשו בטוויטר "לשחרר את הגרסה של סניידר", עד להודעה כי הסרט בתהליכי הפקה מחודשים עם סניידר וכי ישוחרר לשירות הצפייה של HBO.
השינויים העיקריים שניתן לראות בטריילר הזה הוא הצצות ראשונות לדמויות ולעיצובים חדשים:

  • עיצוב חדש של הנבל סטפנוולף
  • הג'וקר של לטו שחוזר אלינו אחרי שהופיע ב"יחידת המתאבדים"
  • הצצה ראשונה לדמותו של דארקסייד, שלא הופיע בגרסה המקורית של הסרט
  • וסופרמן אחד בחליפה שחורה (כמו בסיפור הקומיקס).

נראה כי הסרט החדש מעלה את ההילוך של סצנות האקשן לעומת הגרסה המקורית שלו, עם קרבות בקנה מידה גדול יותר, סיכונים גדולים יותר והמון המון פיצוצים.
אפשר לראות גם שסניידר לוקח את כל הביקורות שהיו על הסרטים שלו ועל יקום הסרטים של DC בפרט ומנסה ליצור סרט שירצה את כולם:
את מי שדרשו לראות יותר מהג'וקר החדש, אלו שחשבו שהעיצוב והאופי של סטפנוולף לא היו מוצלחים, ואינספור ביקורות נוספות שעלו לאחר עלייתו של הסרט "ליגת הצדק" המקורי.

אני אישית יצאתי בתחושת החמצה מהסרט המקורי, ואשמח לצפות בגרסה המורחבת והאפלה יותר של סניידר כדי לקבל רשמים אחרים ואולי לחוות חוויה מתקנת.
מה איתכם? האם אתם מחכים לגרסה החדשה והמורחבת של סניידר? או שאתם חושבים שיהיה מדובר בפלופ נוסף של DC? ספרו לנו בתגובות

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה