"שובר שורות" – טריילר ראשון לסרט ההמשך של ג'סי פינקמן

סרט ההמשך של סדרת דרמת המתח הפופולרית "שובר שורות" מקבל טריילר רשמי ותאריך יציאה בשירות הצפייה של נטפליקס

אחד הדיווחים המעניינים של השנה, שלא היינו בטוחים אם נכון אפילו, זה הדיווח שסרט המשך לסדרת זוכת הפרסים "שובר שורות" נמצא בפיתוח. היו שמועות שהסרט יתכרז בג'סי פינקמן אבל שום מקור, אפילו לא השחקן ארון פול אישר זאת. כעת אנחנו מקבלים משום מקום טריילר רשמי.

הסרט החדש שיגיע לנטפליקס בחודש אוקטובר נקרא El Camino: A Breaking Bad Movie קיבל טריילר בו אנחנו רואים את חברו של ג'סי, סקיני פיט, מדבר עם רשות הסמים ואומר להם שכולם רדפו אחרי ג'סי והנוסחה שהוא למד מוולטר וזה ככל הנראה מה שהסרט החדש יתרכז בו.

אחרי שהוצג הטריילר ונחשף תאריך היציאה של הסרט, ארון פול ביטא את מרות רוחו בעניין החשיפה בלי ידיעתו, בעיקר אחרי שנשאל במשך חודשים על הסרט וענה בשלילה לכל מקורות המדיה. הוא מראה את כעסו אבל בו בזמן מכניס קצת מהדמות של ג'סי שלמדנו להכיר טוב מאוד.

כמובן שזה ממש מרגיש כמו סיפור שמעריצים לא הרגישו שצריך להיות מסופר, אבל בהתחשב שזו חברת נטפליקס ואנחנו זוכים לראות את ג'סי פינקמן האגדי פעם נוספת על המסך עושה את זה שווה.

הסרט מתוכנן לעלות לשירות הצפייה ב-11 באוקטובר. צופים שמעוניינים לרענן את זיכרונם באירועים של הסדרה, מוזמנים לצפות בה בשירות של החברה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה