מלחמת הכוכבים פרק 9: עלייתו של סקייווקר – פוסטר חדש חושף חלק מעלילת הסרט

פרטים חדשים לגבי הסרט "מלחמת הכוכבים פרק 9: עלייתו של סקייווקר" ביחד עם פוסטר רשמי חדש חושפים פרטים על עלילת הסרט – זהירות, ספוילרים פוטנציאליים

הטרילוגייה החדשה של כותר "מלחמת הכוכבים" עומדת להגיע לסיומה ובזמן שאנחנו עדיין מנסים לנתח את העלילה של "עלייתו של סקייווקר" והעתיד של כל הדמויות האהובות עלינו, אנחנו מקבלים במהלך כנס D23 שתי חשיפות שמציגות נקודות עלילה חשובות מהסרט.

הראשונה היא פוסטר רשמי חדש של הסרט שמאשר לנו את שובו של הקיסר פלפטין, כמו שהנחנו מהטריילר. עוד לא ידוע אם זה אומר שרוחו של פלפטין תהיה בסרט או שנראה שיבוט של הקיסר בדומה לסדרת הקומיקס Dark Force Trilogy של מלחמת הכוכבים שבה ראינו סדרת משובטים של הקיסר. 

החשיפה השנייה הייתה בלעדית לנוכחים בכנס D23, שראו סרטון פרומו של הסרט החדש ובין הקליפים של הסרטון ראו את ריי משתמשת בחרב אור אדומה דו צדדית, בדומה לזו של דארת' מול מ"אימת הפנטום". מה זה אומר לגבי סופה של הגיבורה? אי אפשר לדעת. יכול להיות שזה חלק מקרב מול אבירי סת' אחרים כמו אבירי הרן או יכול להיות שזו חרב אור שהיא פשוט מצאה במהלך הסרט.

עם זמן ריצה של כ-3 שעות, יש לסרט הרבה זמן להביא את סצנות אלו למסך ואני מניח שנדע עוד עם קבלת טריילר חדש לקראת יציאת הסרט ב-20 בדצמבר. 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה