ברוס ויליס

ברוס ויליס פורש מתחום המשחק לאחר אבחונו באפזיה

ההצהרה הדרמטית פורסמה בחשבון האינסטגרם של גרושתו של ויליס, דמי מור ונכתבה גם על ידי בנותיו ואשתו הנוכחית אמה המינג. על אף הבשורה הקשה, הפרישה היא בלתי נמנעת. האפזיה נוגעת לתפקוד הקוגנטיבי וכן בכל מה שקשור להיבט המילולי: יכולת עיבוד השפה מהסביבה החיצונית וקשיים בדיבור. המשפחה הקרובה של ברוס העריכה בפוסט את התמיכה שהוא מקבל מהמעריצים ושמחה על ההתגייסות הרבה שלהם. בפוסט הוזכר ציטוט מרגש של ברוס: "Live it up’ and together we plan to do just that.” ניתן לראות שבהוספת הציטוט המשפחה מקבלת באהבה את העזרה מהמעריצים וביחד הם חוליה אחת. לפניכם הפוסט שפורסם:

כרגע כולם מתרפקים על הקריירה הענפה של האגדה הקולנועית. ברוס ויליס שיחק במעל ל-70 סרטים ואף זכה בפרס גלובוס הזהב ובשני פרסי אמי. הפריצה הגדולה שלו היתה ב-1988 כשכיכב בסדרת סרטי הקולנוע "מת לחיות". מאז ביסס את מעמדו כשחקן הוליוודי ושיחק בסרטים מוערכים ומצליחים בהם:  "ספרות זולה" של קוונטין טרנטינו, "12 קופים", "האלמנט החמישי", "ארמגדון" ו"החוש השישי".

כיאה לשחקן במעמדו, ברוס ויליס לקח חלק בתקופה האחרונה בלא פחות משמונה פרויקטים. ביניהם "Fortress: Sniper's Eye", סרט ההמשך ל-"Fortress", אשר לא ידוע מה יעלה בגורלם. כל שנותר לנו הוא לאחל לברוס בריאות שלמה וליהנות ממגוון הסרטים שנחשבים בעיני רבים לקלאסיקה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה