Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty Black Ops3 עבר ל-PS4

תקראו לזה עוד הוכחה לניצחון. Call of Duty Black Ops3 עבר גם הוא משותפות עם Microsoft ו- Xbox one לכזאת עם Sony ו- PS4

גם הצטרף Call of Duty Black Ops3 למגמה שהוכחה סופית על ידי תוצאות הסקר השבועי #23, כשניתן לראות כי עבר משיתוף פעולה הדוק עם Microsoft לאחד עם Sony. המפיקה Activision חתמה על הסכם עם Sony כדי לעבןד בצמוד איתה ועם ה-PS4 שלה. זו גם כמובן הסיבה למה הסמל של ה-PS4 הופיע בפרסומות והסרטונים של המשחק ולא של ה-Xbox one. בכיר ב-Sony בשם אדם בויס שיחרר הודעה בה הוא מסביר את שיתוף הפעולה ומתייחס למשמעות העתידית עבור המותג. “זהו שיתוף פעולה היסטורי שהופך את ה-PlayStation למקום הכי טוב לשחק בו Call of Duty. חזינו ברעב מסיבי מצד השחקנים עבור הזיכיון ואת הציפייה ל- Black Ops III. זה משחק שהלקוחות שלנו רצו ואנו שמחים להציג את ביתו החדש; ה-PS4”.

כבר זמן רב Sony לא הצליחה לסגור חוזה עם משחק יריות. Activision מפיקה גם את Destiny וניתן לראות את שיתוף הפעולה בין שני החברות ממשיך גם לזיכיון הזה, ואולי איפלו זיכיונות אחרים.

Call of Duty Black Ops3 יצא אתמול ב-6 בנובמבר. כדי להגיע לאתר הרשמי של המשחק בו תמצאו את כל הסרטונים והתמונות לחצו כאן. אם ברצונכם לקבל את כל החדשות כל המשחק ועל משחקים רבים נוספים בקרו באתר ותישארו מעודכנים בכל החדשות.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *