גרסה מחודשת לקלאסיקת האימה קנדימן

סרט האימה/רציחות הקלאסי מ-1992 “קנדימן” מתכוון לחזור בגדול עם גרסה מודרנית לאנטי-גיבור האפרו-אמריקאי.

ללא ספק אחד מסרטי האימה היותר מפחידים בשנות ה-90, “קנדימן” ביסס את מעמדו כסרט רוצחים מובהק ומצמרר עם סיפור טרגי במיוחד על בן לעבד שעובר עינויים בלתי נתפסים לאחר שהתאהב באישה לבנה והכניס אותה להיריון אי שם ב-1890. מאז סיפורו הפך לאגדה אורבנית מצמררת על גזענות, שעל פניה, כל מי שעומד מול מראה ואומר 5 פעמים את המילה “קנדימן” יחווה מוות מיידי מידי הקנדימן בכבודו ובעצמו. סטודנטית שחוקרת אגדות אורבניות, הלן לייל (בגילום וירג’יניה מדסן) חוקרת את התופעה רק כדי לעמוד בעצמה בפני הדמות המזעזעת.

הסרט, בחסות MGM והמפיק ג’ורדן פיל (שהיה אמור לביים אך רק יכתוב את התסריט), יקבל גרסה מחודשת בבימויו של הבמאית החדשה ניה דה-קוסטה, הידועה בעיקר בגלל סדרת הדרמה האינדית “Little Woods” בכיכובה של טסה תומפסון. יש לשער שבעקבות ההצלחה האדירה של “הפנתר השחור” בקופות, הוחלט על גרסה חדשה לגיבור שחור, שאולי תצית מחדש את ההתלהבות והמקוריות מגיבורים אפרו אמריקאיים בקולנוע, כמו כן גם מיוצרים אפרו אמריקאים.

סרט נוסף של יוצרים ושחקנים אפרו אמריקאים שהצליח לא מעט בקופות בשנים האחרונות הוא “תברח” המצמרר, שנוסף לגל העלייה של הגיבורים השחורים על גבי המסך הגדול.

כפי שהוכרז ע”י MGM, הסרט אמור לצאת ב-6 ביוני 2020 והוא יהיה המשך ישיר לסרט המקורי, לאחר 2 המשכים (אחד מ-1995 והאחרון מ-1999) שלא נחלו הצלחה בקופות כמו הסרט הראשון. כרגע לא ברור אם השחקן המקורי טוני טוד, שגילם את הקנדימן המצמרר, יחזור לגלמו שוב.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה