קפונה

קפונה- טריילר לסרט החדש+ תאריך שחרור

"קפונה" הוא הסרט החדש שכתב, ביים וערך ג'וש טראנק בכיכובו של טום הארדי והוא מגיש את סיפורו של הגנגסטר הנודע לשמצה שזרע אימה רבה באמריקה, אל קפונה. עלילת הסרט מתמקדת בו כשנגזר עליו גזר דין של 11 שנות מאסר בבית הסוהר באטלנטה כשהוא סובל מעגבת ודמנציה. בסרט אנחנו מתוודים אל עברו ומוצאו האלים והברוטלי דרך זכרונותיו משהותו בכלא בעוד ה-FBI תופרים נגדו תיק.

הסרט צולם ב-2018 וכעת, שוחרר הטריילר הרשמי הראשון ונודע כי שם הסרט הוא קפונה. בנוסף, נעשה בו שימוש בטכניקות איפור מתקדמות על מנת לסגנן את טום הארדי בתור הפושע קמונה. להלן הטריילר באורך 90 שניות. לקראת יציאת הסרט הקרבה בחודש הבא, הבמאי ג'וש טראנק שיתף בחשבון הטוויטר שלו את הטריילר. להלן הטריילר:

לאחר כשלונו החרוץ של ג'וש טראנק בסרטו ב-2015 "ארבעה מופלאים" שנבע ממחלוקות יצירתיות בינו לבין אולפני המאה ה-20, ג'וש טראנק מדגיש בציוץ בו הוא כתב: "כותר שונה. העריכה שלי", שהגרסה שהועלתה של "ארבעה מופלאים" אינה הגרסה שהוא העדיף ובסרט "קפונה" הוא רוצה להביא סיפור מקורי ויוצא דופן מרעיונות שלו.

הסרט יופץ ישירות לצפייה ישירה ב-12 במאי 2020, על ידי Vertical Entertainment ולא לבתי הקולנוע, בעקבות מגפת הקורונה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה