ספיידרמן

יקום ספיידרמן – Madame Web עם ספין אוף משלה

הבמאית הבריטית, ס. ג'. קלרקסון, אישרה סופית שיהיה סרט ספין אוף בו אישה תככב בתפקיד הראשי. הסרט יכלל ב-MCU בהפקתם של Sony Pictures ויתמקד בדמות הבדיונית הנערצת- Madame Web, הידועה גם בשמה הקודם והפחות נוצץ- Julia Carpenter.

 

ספיידרמן2

לפי דיווח חדש, הסרט החדש ביקום של ספיידרמן יבוים על ידי הבמאית ס. ג'. קלרקסון וכרגע ההפקה מחפשת ליהוק מתאים לדמות, בדגש על שחקנית מוכרת בתעשייה לדוגמת שרליז ת'רון ואיימי אדמס, שכרגע הן האפשרויות הטובות ביותר.

לסרט יש פונטציאל גדול מכיוון שזהו סרט שיבוים על ידי אישה וגם אישה תככב בו בתפקיד הראשי ובכך הוא יביא ייחודיות ל-MCU. חוץ מזה, ס. ג'. קלרקסון ידועה במגוון קולנועי מרשים בו תוכלו למצוא את "Life on Mars" ופרקים נוספים בסדרות שונות כגון: "האוס", "דקסטר", "המגנים", "ג'סיקה ג'ונס" ואפילו את הפיילוט לסדרת הפריקוול של "משחקי הכס" ואת הסרט העתידי של ג'יימס בונד-"אין זמן למות".

המשיכו לעקוב אחרינו על מנת להתעדכן בפרטים נוספים שיתפרסמו. מוזמנים לקרוא באתר על הסרטים האחרים של MCU שעתידים לצאת השנה בהם: "מורביוס" ו"ונום 2".

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה