טריילר לסדרת הפנטזיה הויקטוריאנית Carnival Row

טריילר חדש לסדרת הפנטזיה הויקטוריאנית “Carnival Row” מבית Amazon

בשלב זה Amazon מחפשת כמה שיותר פרויקטים בז’אנר הפנטזיה והמדע בדיוני והסדרה מתוכננת להיות “משחקי הכס” הבאה ומעין שילוב מעניין של הארי פוטר , “פני דדרפול” ו”הוגו” של מרטין סקורזה.  בטריילר ניתן לראות את גיבורי הסדרה קארה דלווין ואורנלד בלום נמצאים בעולם האפוף מסתורין של Carnival Row ורכבת גדושה ביצורים דמיוניים ומוזרים. להלן הטריילר שיצא:

הסדרה מדברת על יצורים מיתולוגיים ואקזוטיים אשר מולדתם נפלשה על ידי האימפריות החזקות של בני האדם. האוכלוסיה המתפתחת נאבקת לחיות עם בני האדם כשאסור להם לחיות, לאהוב ולעוף בחופשיות. אבל נראה כי בכל זאת התקווה שורדת. רייקרופט בגילומו של אורלנד בלום ופליטה בשם ויניט סטונמוס בגילומה של קארה דלווין מחדשים רומן מסוכן בחברה לא סובלנית יותר. בנוסף ויניט שומרת על סוד שמסכן את חייו של פילו שמבצע סדרת רציחות מזוויעות שמאיימות על השקט והשלווה השרויים ב-Row.

הסדרה החדשה נראית שילוב מוצלח של ז’אנרים שאישית אהובים עליי במיוחד כשממזגים אותם והם: פנטזיה, אימה ומתח והזכיר לי את “המעון של מיס פרגרין לילדים משונים” שגם בדומה ל Carnival Row מתאפיינת בסגנון ויקטוריאני. הסדרה נראית מותחת, עשויה טוב וכוללת אפקטים מיוחדים ובעלת סיכוי גבוה להיות להיט הפנטזיה הבא בכיכובם של שני שחקנים מוכרים ואהובים- אורלנד בלום וקארה דלווין (תזהו אותם בטח מ”ולריאן ועיר אלף הכוכבים” ,”יחידת המתאבדים”, “שר הטבעות” ו שודדי הקאריביים”) ולכבוש את לב הצופים.

הסדרה תצא ב-30 לאוגוסט השנה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה