החידוש של אזור הדמדומים יחזור בעונה שנייה

“אזור הדמדומים” של ג’ורדן פיל חוזרת לעונה נוספת ב-CBS

יוצר הסרטים המהפכני בז’אנר האימה ג’ורדן פיל הביא לחיים מחדש את סדרת האנתולוגיה האהובה “אזור הדמדומים” שלפי רשת CBS, כבר זכתה ללא מעט הצלחה מאז הגעתה לרשת ב-1 באפריל, לא מפתיע עם כישרונות כאלו מאחורי המצלמה ועשרות שחקנים מוכרים ומוכשרים מולה.

אז אפשר להניח שרשת CBS מרגישה שהיא מצאה סדרת דגל חדשה עבור CBS All Access ולכן החליטה לחדש את החידוש לסדרת האנתולוגיה האהובה במהלך עונתה הראשונה לעונה שנייה נוספת. סגנית הנשיא של התוכן ב-CBS All Access ג’ולי מקנמרה הגיבה על הודעת המשך הסדרה:

החידוש של ג’ורדן פיל וסיימון קינברג ל”אזור הדמדומים” זוכה להתחלה מדהימה ב-CBS All Access, עם הכי הרבה צופים שסדרה מקורית קיבלה בפרק הבכורה עד כה. ג’ורדן, סיימון, צוות הקריאטיב וצוות השחקנים עשו עבודה פנומנלית בלתרגם את המורשת של הסדרה של סיפורי מודעות חברתית עבור הצופים של היום. הם מאסטרים של מספרי סיפורים, ואנחנו מצפים לקחת את המעריצים עמוק יותר אל תוך אזור הדמדומים עם עונה שנייה. 

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה בהחלט משמח לראות את החידוש זוכה לשבחים והצלחה. אני מאמין שכל דור צריך לקבל גרסה מסוימת של סדרת האנתולוגיה וג’ורדן פיל דאג לכך שהצופים של המאה ה-21 יכירו את הסיפורים האייקונים מהסדרה המקורית של האגדה שהיא רוד סרלינג.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *