נחשפו השחקנים שישתתפו בחידוש ל”המלאכיות של צ’רלי”

אחרי חמש עשרה שנה, “המלאכיות של צ’רלי” חוזרות למסך הגדול.

למי שלא מכיר, “המלאכיות של צ’רלי” הייתה סדרת טלוויזיה פופולרית בשנות השבעים.
עלילת הסדרה התמקדה בשלוש נשים שעובדות בסוכנות בילוש פרטית בלוס אנג’לס. הבוס שלהן, מיליונר מסתורי בשם צ’רלי, לא מראה את פניו ומתקשר עם המלאכיות דרך הטלפון ועוזרו האישי ג’ון בוסלי.

המלאכיות של צ’רלי 2000

זו לא הפעם הראשונה וגם לא השנייה שיחדשו את הסדרה המצליחה, בשנת 2000 כיכבו קמרון דיאז, לוסי לו ודרו ברימור בסרט המבוסס על הסדרה והמשיכו לשחק גם בסרט ההמשך “המלאכיות של צ’רלי: הילוך גבוהה” שיצא ב-2003. החידוש השני והפחות מוצלח הגיע ב-2011 כסדרה טלוויזיה שלא שודרה במלואה. ועכשיו, לאחר כמה שנים של דיבורים, הפרויקט של אליזבת’ בנקס מתקדם.

לפי אתר The Wrap, אלה בלינסקה, שחקנית חדשה בזירה האמריקאית ונעמי סקוט שתשחק גם את יסמין בלייב-אקשן “Aladin” של Disney, יצטרפו אל קריסטן סטיוארט כמלאכיות. בנוסף אליזבת’ בנקס שתביים, תפיק ותכתוב את הסרט גם תשחק בו את בוסלי, תפקיד גברי בסדרה המקורית וגם בסרטים ששוחק על ידי דיוויד דולי וביל מארי.

הסרט החדש, מתרחש תקופה לאחר הסרטים הקודמים. הסוכנות טאונסד גדלה מאז, כאשר המלאכיות בסרט של בנקס הן קבוצה אחת מיני רבות שעובדות בשביל הסוכנות מסביב לעולם.

המלאכיות של צ’רלי, בשבילי, זה המותג המקורי שחוגג העצמה נשית מאז הופעתו הראשונה בשנות ה-70. הסרט הזה מכבד את המורשת של הסוכנות של צ’רלי ותוך כדי מציג עידן חדש של מלאכיות מודרניות וגלובליות.

הציטוט לקוח מהלינק הבא 

דובר שאליזבת בנקס תהיה הבמאית כבר ב2015 לאחר שבימה את פיץ’ פרפקט 2, ואת סטיוארט ליהקו בסתיו שעבר, אך עכשיו שכל התפקידים המרכזיים מאוישים, הפרויקט סוף סוף מתקדם. תאריך יצאת הסרט צפוי להיות ב27 בפברואר 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה