קינגסמן 3 מתחיל בצילומים בינואר – פרטים על דמות חדשה נחשפים

קינגסמן 3 צפוי להתחיל בצילומים בינואר 2019, ובו גם יוצגו דמויות חדשות, שאת הפרטים עליהם נחשוף עכשיו.

סדרת הקומיקס המצליחה קינגסמן שנהפכה לסדרת שוברי קופות, הודיעה שהיא תוציא את הסרט האחרון בטרילוגיה של אגסי. אז, אתם מוכנים לחזור לאקשן חסר רחמים ביחד עם סיפור מרגלים קלאסי, ומעל הכל, להרבה כיף?

קודם כל, קצת מידע בסיסי על הסוכנות- לפי מקורות קינגסמן, סוכנות הביון הבריטית נוצרה בסיום מלחמת העולם הראשונה ע”י האנשים העשירים והעוצמתיים ביותר בעולם, שאיבדו את ילדיהם במלחמה. האנשים שאיבדו כל יורש- החליטו להשתמש בכספם בשביל לשמור על שלום לאחר זוועות המלחמה.

לפי מספר דיווחים הקינגסמן השלישי ישמש כמקפצה ל-Kingsman: The Great Game, ה-prequel שהבמאי מתיו ווהן גילה שהעבודה עליו התחילה, בו יוצגו ימיה הראשונים של הסוכנות. בנוסף נודע שהשחקנים שיובילו את ה-prequel, יוצגו בסרט הקרב.

ההפקה מחפשת שני דמויות מרכזית. הראשון יהיה קונרד, נער שחצן ומקסים, בן של ברון בריטי, שנחוש בלשרת את בריטניה במלחמה הראשונה… וכנראה שקינגסמן זאת ההזדמנות הכי טובה בשבילו. הדמות השנייה היא דמות של גבר מבוגר, שעליו לא נודעו עדיין פרטים, אבל מה שאנחנו כן יודעים, שבמעלה הרשימה של ההפקה לשיחוק התפקיד הזה, נמצא רייף פיינס (כן, וולדמורט).

מתיאורים אלה, אפשר להבין שההפקה רוצה להמשיך עם זוגיות דומה כמו של אגסי והארי. רק שהפעם בדמות התלמיד באה דמות עם עבר קצת יותר עשיר ואצילי, ולא משיכון עני בלונדון. ההנחה שאת הצעיר שאותו ידריך פיינס, יבחר הבמאי מתיו ווהן, לשחק שחקן בריטי צעיר ועולה. אז לכו תדעו, אולי נגלה לנו פה כוכב חדש.

לסיום, סדרת הסרטים שמשלבת חומרי R-rated ביחד עם עידון בריטי, הולכת לסיים את הטרילוגיה הראשונה שלה עם ציפיות מאוד גבוהות לקראת  הסרט השלישי שבתקווה, ישמור את הייחוד והכיף של הסדרה.
לדעתי, כולנו צריכים לצפות בקינגסמן החדש, בעולם של סרטי אקשן מלאי פיצוצים ועירום שלוקחים את עצמם ברצינות יתר, בא קינגסמן, ופשוט מרענן לנו את הראייה לגבי כל סרט אקשן עם הומור והגזמה שפשוט משאירים חיוך על הפרצוף. וכמובן, נותן לנו אחד אחד הדברים הכי ענקיים ואמיתיים שסרט יכול לתת, כיף טהור.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה