יצא טריילר לאתחול לסדרה “מכושפות”

למרות צוות השחקנים והכיוון האומנותי החדשים, הטריילר לאתחול החדש של “מכושפות” מאשר שיהיה קשר משמעותי אל הסדרה המקורית: מלינדה וורן.

לאחר שנודע שהסדרה האהובה עוברת אתחול, מעריצי הסדרה “מכושפות” הביעו רגשות מעורבים לגביה ובעיקר לגבי העובדה שאין קשר בינה לבין המקור. אפילו כוכבות הסדרה המקורית הולי מארי קומבס (פייפר האליוול) ושאנן דוהרטי (פרו האליוול) הביעו את דעתן לגבי החידוש לסדרת המכשפות בהן כיכבו עם חיוביות ושליליות.

כפי שתראו מהטריילר החדש של ה-CW, האחיות החדשות מקבלות את ספר הצללים שלהן מידיו של המאיר הלבן (רופרט אוונס) שלהן וכשהן פותחות אותו נגלה עמוד בו מופיעה מלינדה וורן, האם הקדמונית של המכשפות מהסדרה המקורית (פרו, פייפר, פיבי ופייג’) שהעבירה להן את כוחותיה כשנשרפה על המוקד בסיילם, וכמו בסדרה המקורית, גם באתחול נראה שהספר מצוייר וכתוב בכתב יד והציור של מלינדה מזכיר את השחקנית טיילר לייטון ששיחקה אותה במקור.

לא ברור אם גם באתחול השלוש הן צאצאיות של וורן מה שהופך אותן לקרובות משפחה של אחיות האליוול או שמלינדה נמצאת בספר כמכשפה עוצמתית ללא קשר ישיר אל האחיות החדשות, שזה פשוט רמיזה קלה לסדרה המקורית כדי לרצות את המעריצים.

הקריינות של הטריילר מרמזת שערכי המשפחה ואחוות האחיות יהוו שוב הנושא המרכזי של הסדרה, אך בניגוד לסדרה המקורית, האחיות הרבה יותר צעירות, עם מגי ומל עדיין בבית הספר. בזמנו, “מכושפות” המקורית קיבלה תשבוחות על הצגת נושאים כמו חירויות אישיות ומקצועיות לנשים, אבל כיום, הסדרה קיבלה משוב שלילי על חוסר השילוב של נשים (או מכשפות) צבעוניות ודמויות מהקהילה הגאה, בעיקר בהתחשב בעובדה שיש הרבה היסטוריה של כישוף בעמים אחרים. לכן, האחיות ורה הן לטיניות, ומל תהיה לסבית.

עדיין לא ידוע מי יהיה האויב של שלוש האחיות ורה, אבל איך שזה נראה עכשיו ניתן להסיק שהסדרה הולכת לכיוון סדרות הנוער ומנסה להיות פוליטקלי-קורקט וקלילה. ימים יגידו אם זו החלטה שתצליח או שתהרוס למעריצים רבים את הסיכוי לאהוב את החידוש לסדרה האהובה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה