קלינט איסטווד יביים את The 15:17 To Paris

קלינט איסטווד יביים את אדפטציית הסיפור האמיתי The 15:17 To Paris.

קלינט איסטווד נחשב לאחד הבמאים הכי מכובדים בקולנוע של היום. אחרי שהתחיל את דרכו בתור שחקן בסרטים אייקונים כמו "הטוב, הרע והמכוער" ו-"הארי המזוהם", הוא המשיך לביום ולעיתים משחק מול המצלמה בסרטים כמו "מיליון דולר בייבי", "גרנד טורינו" והסרט הרביעי בסדרת הארי המזוהם, ונשאר מאחורי המצלמה בסרטים זוכי שבחים כמו "מיסטיק ריבר" ו-"ג'יי אדגר". מאז תחילת דרכו איסטווד בנה לעצמו מוניטין בתור אחד הבמאים הכי טובים בהוליווד וזכה על כך בארבעה אוסקרים.

איסטווד לאחרונה התחיל להתרכז בפרויקטים הסובבים גיבורים אמריקאים. בין אם זה "צלף אמריקאי" בכיכובו של ברדלי קופר בתור הצלף הצבאי הנודע כריס קייל. או סרטו משנה שעברה "סאלי" בכיכובו של טום הנקס בתור קפטן צ'לסי "סאלי" סאלנברגר, שהנחית מטוס מסחרי בנהר ההדסון בניו יורק בשנת 2009.

כעת, נראה שאיסטווד החליט להביא למסך הגדול עיבוד לעוד סיפור הירואי, The 15:17 to Paris. הסיפור האמיתי שנכתב על ידי שלושה אמריקאים שהצליחו לעצור טרוריסט של דאע"ש על הרכבת מאמסטרדם לפריז. התסריט כבר בהתהליכי כתיבה על ידי Dorothy Byskal שעבדה עם איסטווד על "סאלי" ויתחיל הפקה ב-Warner Bros. בסתיו הקרוב.

זה נהדר לראות את קלינט איסטווד ממשיך לקחת סיפורים אמיתיים ולתת להם את העיבוד המכובד והאמיתי למסך הגדול. אם יש במאי שיכול לקחת את הסיפור ולהציג אותו בצורה הכי אותנטית ולא מוגזמת שאפשר זה הוא.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה