טריילר לעונה השנייה של "גלימה ופגיון"

העונה השנייה של "גלימה ופגיון" (Cloak and Dagger) נחשפת בטריילר חדש.

הסדרה "גלימה ופגיון" שהיא שיתוף פעולה בין Marvel לערוץ הטלוויזיה Freeform מבוססת על קומיקס של Marvel ונחשבת חלק מה-MCU, ומשתלבת בסיפור הכולל של הסרטים והסדרות ביקום הקולנועי של Marvel (כמו הסדרות של Netflix שבוטלו בחודש שעבר).

בסדרה מככבים אוליביה הולט (Olivia Holt) בתפקיד טנדי "פגיון" בואן ואוברי ג'וזף (Aubrey Joseph) כטיירון "גלימה" ג'ונסון, נער ונערה שבעקבות פגישתם המקרית לאחר הפסקה ארוכה החלו לפתח כוחות על, שהמגוון שלהם מתרחב ככל שהם מרחיבים יותר את שיתוף הפעולה בינהם.

לאחר הצלחת העונה הראשונה, הסדרה חודשה לעונה שנייה, וצילומי העונה החלו כבר במהלך סתיו 2018.
הצילומים הניבו פירות, ועכשיו יוצא הטריילר הראשון לעונה החדשה:

בטריילר אנחנו זוכים להצצה ראשונה לדמותה של Mayhem, ולמה שהולך להיות הקונפליקט העיקרי בסדרה, ההתלבטות של זוג הגיבורים אם לחבור אל Mayhem ולשיטות הרצחניות שלה נגד הפשע בניו אורלינס, עם התמקדות בפשעי סחר בנשים.
אחרי העונה הראשונה, בה הגיבורים למדו את כוחותיהם ובנו את הביטחון העצמי, בעונה הנוכחית נראה ששני הדמויות בעלות הביטחון האלו יתמודדו אחת עם השניה בויכוחים שלהן לגבי הדרך הנכונה לפעול, עם "גלימה" שיטען נגד פעולות אלימות מדי, ו"פגיון", שנראה שתומכת בשיטותיה של Mayhem.

עכשיו, אחרי הביטול של סדרות Netflix, הסדרה "גלימה ופגיון" עתידה להיות הסדרה היחידה שתפעל בתוך ה-MCU מבלי להיות קשורה באופן הדוק לאירועים המתרחשים בו (כמו "סוכני ש.י.ל.ד" ו"הסוכנת קרטר").

העונה השנייה של הסדרה "גלימה ופגיון" (Cloak and Dagger) תחל שידוריה בתאריך 4.4.2019. 

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה