השחקן שגילם את Colossus חוזר בשביל X-Men: Dark Phoenix

סדרת הסרטים החדשה של האקס-מן החזירה הרבה מהשחקנים של הסדרה המקורית וכעת הם מחזירים את השחקן שגילם את Colossus

רשימת המוטנטים המוכרזים עבור X-Men: Dark Phoenix ממשיכה לגדול, זה התחיל עם ההכרזה שהשחקנים מהסרט הקודם "אקס-מן: אפוקליפסה" יחזרו לסרט זה, ביניהם Quicksilver האהוב, והמשיך עם החשיפה של רשימת דמויות חדשה שנתנה לנו רמז למוטנטים נוספים שמתוכננים לסרט. כעת, אולי מצטרף למוטנטים אלו Colossus, אותו יגלם בפעם השלישית Daniel Cudmore.

אחרי שזכינו לראות את המוטנט הרוסי האהוב רק לרגע ב-X2 ובתפקיד גדול יותר בסרט השלישי השנוא בסדרה המקורית "אקס-מן: המפלט האחרון", חיכינו לראות מתי נזכה לראות אותו שוב אחרי איתחול הסרטים בידי בריאן סינגר.

לא ידענו שזה יקרה רק בסרט קומיקס המנותק מקבוצת גיבורי האקס-מן האגדית, "דדפול", אבל עם שחקן אחר בתפקיד, בגלל ש-Cudmore סירב שידובב על ידי שחקן רוסי. כעת הוא חוזר לשחק בסדרת סרטי האקס-מן שוב, אבל יכול להיות וזה לא יהיה בתור Colossus. כאשר נשאל לגבי מעורבותו בסרט, Cudmore מיהר להגיב בטוויטר שאסור לו להגיד את מי הוא משחק.

זה יהיה מאוד מאכזב לא לראות את Colossus לצד חברו הטוב Nightcrawler סוף סוף, כמו שראינו עשרות פעמים בקומיקס. חבל שהסיכוי לכך הוא די גבוה, כיוון ש-Stefan Kapicic, השחקן הרוסי שדובב את Colossus הממוחשב ב"דדפול", יחזור לדובב אותו שוב ב"דדפול 2", ואנחנו בספק ש-20th Century Fox יהיו מעוניינים בדמות אחת אותה מגלמים שני שחקנים שונים.

אנחנו מקווים ש-Daniel Cudmore יחזור לגלם את ענק הברזל בסרט החדש, אבל גם אם לא, זה עדיין נחמד לשמוע ששחקנים ותיקים מהסדרה עדיין מעוניינים לקחת חלק ביקום הקולנועי של האקס-מן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה