הכירו את החברות שיציגו באליפות IEM 2016

חברות גדולות וקטנות יקחו חלק באליפות העולם לספורט אלקטרוני Intel Extreme Masters 2016 שחוזר לפולין, החברות תצגנה את מיטב החידושים והפתרונות הטכנולוגיים בתחום בו הם מתעסקים

כחלק מתערוכת Intel Extreme Masters זה אומר להפגש עם למעלה מ-500 נציגים בכירים בתעשיית הגיימינג, הטכנולוגיה ודומיה, הנציגים יספקו ביתנים קטנים שילוו את כל תקופת הטורניר ממש מחוץ לאיצטדיון בו תערך התחרות.
תערוכת ה-IEM2016 מגיעה אלינו בפעם העשירית ותתקים בין התאריכים ה-2 עד ה-6 למרץ, אירוע הגמר יערך ב-4 עד ה-6 – בקטוביץ, פולין, בהשתתפות למעלה כ-20,000 מבקרים ו-500 נציגים של חברות. במסגרת התערוכה נוכל להנות מביתנים של החברות הבאות:
חברות הגיימינג: 
Zowie
Razer
SteelSeries
Roccat

חברות חומרה:
Gigabyte
Asus
MSI
Alienware
HP
Acer
HyperX

משחקים:
Rainbow Six Siege
Blizzard
חנויות מכירה:
Ozone
Game Legends
PROCPU
ומספר חנויות מקומיות שונות

חברת אינטל הנותנת החסות הרשמית לתחרות תציג גם כן.
חברות נוספות אשר יציגו הם ספרייט, TWITCH והרשימה המלאה שכוללת כ-50 חברות סה"כ.

חלק מהחברות אשר אישרו את הגעתם לאירוע IEM 2016
חלק מהחברות אשר אישרו את הגעתם לאירוע IEM 2016. צילום מסך מאתר ה-Intel Extreme Masters 2016

החברות  תצגנה מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים הרלוונטיים לטכנולוגיות הגיימינג , לרבות פתרונות אופטימיזציה של משחק, שדרוגים חומרתיים וכמובן VR שגדל בעולם החומרה, צריכה של תוכן באמצעות טאבלטים ומכשירים ניידים,פרסום בגיימינג ומרחב של נושאים אשר נדע לסקר כאן באתר.

השנה נביא לכם את הסיקור מהאליפות, כל החדשות, הכתבות והתמונות במקום אחד לסיקור IEM 2016

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה