אינטל ו-ESL יוצרים תוכנית חדשה בשם AnyKey שמטרתה להוביל לשיפור הגיימינג

לחובבי המחשבים בכלל והגיימינג בפרט, שילוב של INTEL ו-ESL נשמע מטורף, שתי החברות חוברות יחדיו ויוצרים תוכנית חדשה בשם AnyKey שעל פי מילותיהם תשפר את התמיכה והגיוון סביב המשחקים התחרותיים.

ESL שמובילה את הספורט התחרותי בשנים האחרונות ואינטל, הידועה בתור אחת מספקיות חומרה בתחום הגיימינג מאחדות כוחות ויוצרים יחדיו את ארגון AnyKey, קבוצה שטמרתה כמו שציינו בכותרת, ליצור ולהגדיל את התמיכה בתעשיית הגיימינג העולמית. הקבוצה בסה"כ תעשה מה שהגיימרים הקטנים מחכים לו, תתמוך בהם. הקבוצה תפנה לקבוצות פחות מוכרות ובעלות שם על מנת לעזור להם ולהגיע למקומות שהם חולמים. לרוב הקבוצה תעזור לנשים, קהילת הלהט"ב ואנשים כהי עור.

ג'סי סל מנהל בכיר ב-ESL אמר "מצרך כמו קבוצת AnyKey הוא ברור ובעזרתם של אינטל אנחנו יכולים להפוך את המהות למציאות", עוד ציין מר. סל כי היזומות של ארגון Anykey יצאו לדרך ובתחרות הקרובה  IEM 2016 נוכל לראות טורניר CS:GO שמיועד כולו לנשים. תחום שעוד לא נגעו בו אבל אנחנו בעזרת הצוות של INTEL והצוות שלנו בטוחים שנצליח ליצור שינוי בחשיבה ובתפיסה."

AnyKey רוצה להגדיל את אחוז הנשים באליפויות ספורט אלקטרוני
AnyKey רוצה להגדיל את אחוז הנשים באליפויות ספורט אלקטרוני

הקבוצה קמה לאחר מחקר שהחל בטורניר האחרון של Intel Extreme Masters שהתקיים בסן חוזה בחודש נובמבר האחרון, חלק מהחברה שמתעסק במחקר הבין ומצא כי 15% משחקני ה-League Of Legeneds הם נשים לעומת CS:Go שם הם ראו כ-8 אחוז בלבד.

בצד השני של קבוצה תוכלו למצוא חברה שתעשה מעשים בשטח, בראשה עומד מורגן רומיני שהוא לשעבר מנהל בחברת Red 5 Studio ואחד מהמייסדים ב- Ubisofts Frag Dolls. מה שהם יעשו בעצם הוא לקחת את המחקר שעשה מחלקת המחקר והלביא אותם לידי פתרונות יעילים כדי לבצע אותם באליפויות הקרובות של Intel Extreme Masters.

בסוף השבוע כמובן מי שלא יודע יתקיים אליפות Intel Extreme Masters בקטוביץ שבפולין, כחלק מהחברות שיציגו באותה האליפות תהייה AnyKey, בטרקלין, אינטל תציג את Anykey ודרכי התנהגות, כמו כן תציג את אפשרות ההזרמה ושידורי הברודקסט וסוגיות גיימריות רבות 🙂

אני, בתור בעל נשוי לאישה שלא מי יודע מחבבת את היותי גיימר, מקווה מאוד שקבוצה שכזו תצליח ואולי יום אחד אראה את אישתי משתתפת באיזה טורניר או אפילו מנסה לשחק באיזה משחק כלשהו.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה