כנס הטכנולוגיה Computex 2020 נדחה

אחד מכנסי הטכנולוגיה הגדולים בעולם נדחה לתאריך חדש עקב התפרצות וירוס הקורונה

בעולם יש הרבה כנסים במהלך השנה אבל אין ספק שאחד מכנסי הטכנולוגיה הגדולים בעולם הוא כנס Computex, המתרחש כמדי שנה במהלך חודש יוני בטייפיי שבטאיוון. השנה, ובפעם השנייה בהיסטוריה ייחדה כנס Computex 2020 לתאריך מאוחר יותר השנה והוא ה-28.9-30.9.2020.

כמובן שהסיבה הברורה לדחיית הכנס זה וירוס הקורונה, שמתפשט אט אט ברחבי העולם וגובה מספר גבוה למדי של קורבנות. על פי מארגני הכנס, הוחלט לדחות את הכנס עקב הדאגה הרבה לבריאות וחייהם של המבקרים בו. כמו כן נמסר כי מארגני הכנס חוששים לפגיעה באיכות הכנס עקב וירוס הקורונה וכן בשמו הגדול והמפורסם ברחבי העולם כאחד מכנסי הטכנולוגיה הגדולים והנחשבים ביותר.

על מנת שלא לאכזב ולפגוע בשלל החברות שמציגות את מוצירהן החדשים בכנס, מארגני Computex החליטו שבמהלך התאריכים המקוריים של קיום הכנס (בין ה-2.6 ועד ל-4.6), יתקיים כנס דיגיטלי ואינטרנטי שיאפשר לכלל המציגים והחברות השונות להציג את מוצריהן החדשים. כמו כן נמסר כי מלבד לחברות שיוכלו להציג את מוצריהן יוזמנו לכנס הדיגיטלי שלל קבוצות רכש ברחבי העולם ויתקיימו פגישות רכישה שונות בפורמט אינטרנטי.

כמובן שכנס Computex לא היה לכנס הראשון שסבל פגיעה כלשהי מהשפעותיו של וירוס הקורונה. ראינו מקרה דומה מוקדם יותר השנה כאשר כנס MWC המתקיים בברצלונה בוטל באופן מלא עקב התפשטות הוירוס, וכנסים נוספים כגון הכנס השנתי של חברת Apple, ה-WWDC יעברו לפורמט אינטרנטי.

 

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה