“לזמן את הרוע 3” – סרט האימה מקבל תאריך בכורה רשמי

“לזמן את הרוע 3”, הסרט השלישי בסדרת סרטים שכבר כונתה- קלאסיקת אימה מודרנית, עכשיו מקבל תאריך רשמי לבכורתו.

“לזמן את הרוע”, סדרת סרטי האימה של הבמאי ג’יימס וואן, הפחידה את כולנו כאשר סיפרה את הסיפור (ש-“מבוסס על אירועים אמיתיים”) של הזוג אד ולוריין וורן- שני מגרשי שדים שנתקלו בזמן חייהם בתיקים המפורסמים כמו התיק של הבובה השטנית- אנאבל, ו-“הנזירה”.
תקציר רשמי לסרט עוד לא שוחרר, אבל מה שידוע שהוא יתמקד בתיק רצח שבו ההגנה תשתמש ברדיפת שדים כראייה שתציל את הנאשם, דבר שמזכיר עוד סרט אימה מהעבר- “השדים של אמילי”.

עכשיו, חברת Warner Bros. הודיעה ש-“לזמן את הרוע 3” יגיע לקולנועים ב-11 בספטמבר, 2020. הסרט אמור להתחיל בהפקתו בקיץ באטלנטה, והפעם וואן לא יהיה בתפקיד הבמאי אלא המפיק.

העובדה שוואן יוותר על תפקידו כבמאי בסרט זה, מפחידה את מעריצי סדרת האימה (אפילו יותר מהסרטים עצמם), למרות שהוא נשאר כמפיק. נראה שהוא יהיה עסוק בעבודה על סרטים אחרים כמו- “The Curse of La Llorona“. לא ידוע עוד הרבה על הסרט, אבל מה שכן אנחנו יודעים שלעומת הסרטים הקודמים שהיו בשנות השבעים, הסרט הזה יהיה בשנות השמונים.

סדרת- “לזמן את הרוע” נהייתה בלי ספק מותג האימה הגדול ביותר כיום, אז בלי ספק לסרט החדש יש ציפיות לא מעטות לעמוד בהן, נקווה שלא נתאכזב.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה