cris-tales-logo
cris-tales-logo

Cris Tales יושק ביולי ובינתיים יש טריילר חדש

משחק התפקידים מעוות הזמנים מתקרב אלינו ממש, ובינתיים יש לנו את מה שכנראה יהיה הטריילר האחרון לפני טריילר השחרור

Cris Tales הוא משחק יוצא דופן אפילו בנוף של משחקי אינדי. Dreams Uncorporated ו-SYCK לקחו על עצמן פרוייקט שאפתני במיוחד, להעביר סיפור הרפתקאות, עם מערכת של משחקי תפקידים (קרבות בתורות והתחזקות) אבל להוסיף אלמנט של מסע בזמן, שיופיע בצורה של 3 צירי זמן שונים שהשחקן ינוע ביניהם לאורך המשחק, עבר, הווה ועתיד. למעשה זוהי מטלה כל כך  גדולה, שהמשחק נדחה מהשחרור המתוכן שלו ב-2020 ל-2021 על מנת שהצוותים יוכלו לשייף את כל האלמנטים ולבדוק את כל המערכות לפני השחרור, ואני שמח שהם עשו זאת. מבין הרבה מאוד משחקי אינדי שיוצאים כל שנה זה אחד שאני מחכה לו במיוחד, אז אם אני נאלץ לחכות לו מעט יותר עבור תוצאה יותר איכותית, אני מרגיש שזה שווה את זה.

Cris Tales מיועד להביא לנו חוויה יוצאת דופן, עם עולם דינאמי שישתנה בהתאם להחלטות שלנו, וחופש בחירה אפילו בקרבות עצמן. האם תמיד יש צורך להילחם, או אולי בחירה בעבר תוכל למנוע את הקונפליקט בעתיד? יהיה עלינו לראות ולקבוע את העתיד במו ידינו בעזרת החברים שלנו, במסע לעצור את קיסרית הזמן ואת העתיד שהיא מנסה להביא אל המציאות.

Cris Tales מיועד לנחות על ה-Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ועל המחשב האישי ביולי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה