קרואלה 2

קרואלה 2 – פרטים על סרט ההמשך

לסרט ההמשך של "קרואלה", תשוב הכוכבת זוכת האוסקר אמה סטון, כשהיא לא מרוצה מהעבודה עם האולפן והתגלו שמועות על כך שהיא מתכננת להגיש נגדו תביעה.

אין ספק שרעיון לסרט ההמשך משתלם מאוד כלכלית, בהתחשב בעובדה שביום הראשון שהוזרם ל- Disney+ הוא גרף 21 מיליון דולר ובמצטבר 220 מיליון דולר ברחבי העולם. עם זאת, לא ברור אם הצעד הנכון הוא לשדר את הסרט בבתי הקולנוע או לשחרר אותו ל-Disney+ בלבד, מאחר וצצו שמועות בטוויטר שאמה סטון רצתה לתבוע את Disney, בדומה לכוכבת סקרלט ג'והנסון.

סקרלט ג'והנסון רצתה לתבוע את Disney גם כן מהסיבה ש"האלמנה השחורה" היה זמין בשירות ההזרמה של Disney+ וסקרלט לא קיבלה על כך פיצוי והשתכרה כראוי. האולטימטום מצד Disney הוא שהיא תרוויח שכר טוב רק אם הסרט יצליח בקופות. בדרך זו או אחרת אמה סטון תקבל את הפיצוי המגיע לה והסוכן שלה ב-WME, פטריק וייטסל מתכנן עסקאות הולמות.

השאיפה היא שהאולפן ואמה סטון פחות יהיו שנויים במחלוקת לגבי הסרט ויגיעו לעמק השווה. כרגע ידוע שבמאי הסרט ותסריטאי הסרט ויש סיכוי שגם מעצבת התלבושות שהועמדה לאוסקר על התוצרים שלה. בנוסף, אמה סטון היא הבחירה האידיאלית לדעת כולם בתור קרואלה ומהסיבה שהיא נשארת העניינים יצטרכו להסתדר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

תגובה אחת

  1. קוראים לי קים ואני שחקנית מדהימה
    אני בת 12 ואני אוהבת לשחק את הרעים בסרטים אני מעריצה של מליפיסנט 😈

השאר\י תגובה