קומיקון 2018 – כל הטריילרים והעדכונים של סדרות הגיבורים של CW

אם יש משהו שתמיד אפשר לצפות לו בכנס קומיקון אלו סדרות הגיבורים של ה-CW

עבור רבים מאיתנו, סדרות הגיבורים של ה-CW, זאת אומרת "החץ", "סופרגירל", "הפלאש", "אגדות המחר" ו"ברק שחור", הן ליגת הצדק שתמיד חיכינו לה ועם ההכרזה על צירופה של באטגירל לקרוסאובר השנתי, לא יכולנו לחכות לראות למה אפשר לצפות בעונות החדשות של כל הגיבורים האהובים עלינו.

החץ

בואו נתחיל עם מנהיג הלהקה, אוליבר קווין החץ הירוק.

העונה הקודמת הגיעה לסופה עם התחמקותו של דיאז מהחוק ואוליבר באזיקים בדרך לכלא. כעת, צוות חץ הפסיק את עבודת הלוחמה בפשע שלו, אבל צוות קשתים חדש שמתכנן להביא צדק משלו לסטאר סיטי, יגרום לגיבורינו לחזור לרחובות העיר ולהביא סדר לכאוס ששוב פוקד את העיר.

משהו שמאוד אהבתי בטריילר החדש, זה לראות אתאוליבר נאלץ להתמודד עם כל הנבלים שהוא הכניס לכלא. זה די מגניב לראות אותו שם במקום את כל הנבלים מעונות קודמות, קצת מזכיר את משחקי הארקייד שבהם אתה נלחם בכל הבוסים שעד עכשיו לפני הבוס הגדול.

החץ הירוק חוזר למסכינו ב-15 באוקטובר.

הפלאש

העונה החמישית של הפלאש אולי לא הייתה הכי האהובה על המעריצים, אבל היא עדיין הביאה לנו הרבה אקשן, הרבה כוחות על והסתיימה עם החשיפה הבלתי צפויה של בתו של בארי, נורה.

העונה החדשה, לצערנו הרב, ככל הנראה תשאיר את הטון האפל של העונה הקודמת, אבל לפחות מעריצי הקומיקס שביננו זוכים סוף סוף לראות את טבעת הפלאש האגדית שמחזיקה את החליפה של בארי ואת הנבל Cicada- נבל DC מפורסם שסוגד לפלאש ומאריך את חייו על ידי הקרבה של אנשים שהפלאש הציל.

אגדות המחר

אוקיי, בכל הכנות, הסדרה האהובה עלי ברשת ה-CW היא "אגדות המחר", וזה נטו בגלל שהכותבים עושים מה שבראש שלהם והשחקנים פשוט נהנים מכל השטויות שהם זוכים לעשות, משהו שטיפה מזכיר לי את הסדרות "זינה" ו"הרקולס".

הטריילר החדש של "אגדות המחר", לא ממש מספר לנו משהו חדש לגבי העונה הרביעית שלא כבר ידענו. האגדות עצרו את השד הגדול וכעת קונסטנטין נאלץ לגייס אותם לעצור שדים אחרים שברחו מאותה הממלכה.

לפי הטריילר נראה שהכיף ממשיך גם בעונה הבאה, אבל אפשר לראות לפי כמות הקליפים מהעונה הקודמת שהסדרה עוד בצילומים. בכל מקרה זה נהדר לראות את קונסטנטין שוב על המסך ואפילו כמה איזכורים לשאר היקום של DC, כמו המסכה של קאטאנה שאפשר לראות במהלך הטריילר.

סופרגירל

אחרי שהעונה הקודמת של סופרגירל הראה לנו את נערת הפלדה עוצרת את מחסלי העולמות, חשבנו שלא נשאר עוד אתגר עבור קארה, עד שראינו בפרק האחרון שהאתגר הבא שלה הוא כפילה שלה שבידי הרוסים (כמו עלילת הקומיקס Superman: Red Son).

הטריילר החדש לא ממש מתרכז בזה, למעת החליפה של הכפילה ברגעים האחרונים, אבל יותר מתרכז באנטי גיבור Agent Liberty (סוכן החירות) שחושב שיש לסלק את כל החייזרים מכדור הארץ ולהאמין בגיבורים אנושיים.

יהיה בהחלט מעניין לראות איך הוא ישפיע על חשיפת הזהות של ג'ימי אולסון ואיך סופרגירל תצליח לעצור את האיום הבא שלה.

יחד עם הטריילר החדש, קיבלנו את הדיווח החדש שהעונה הרביעית של "סופרגירל" תכלול את הגיבורה הטרנסג'נדרית הראשונה על מסך הטלוויזיה. בהחלט יהיה מעניין.

ברק שחור

העונה הראשונה של הברק השחור הייתה בהחלט מוצלחת- ג'פרסון פירס הצליח להראות את ערכו ולתפוס את מקומו ביקום הגיבורים של ה-CW. עד כדי כך שהוא יצורף לפרק הקרוסאובר העתידי, למרות שהדמות שלו לא אוזכרה כלל באחת מהסדרות האחרות.

בכל מקרה, העונה החדשה של הגיבור האפרו-אמריקאי מבטיחה להיות מלאת אקשן וכיף כמו העונה הראשונה. מוזמנים לראות:

אני בהחלט מצפה לראות את כל הגיבורים האהובים עלינו חוזרים למסך הקטן פעם נוספת ואני יודע שכרגיל, הקרוסאובר העתידי לא יצליח כלל לאכזב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה