קומיקון 2019 – כל ההכרזות לסדרות הגיבורים של ה-CW

כעת שכנס קומיקון הגיע לסופו, אנחנו מרכזים את כל ההכרזות שקיבלנו לגבי סדרות הגיבורים של DC ברשת CW יחד עם כל הטריילרים

אחד האירועים הטלוויזיונים המצופים בשנה הקרובה הולך להיות הקרוסאובר המצופה של רשת ה-CW, שהולך להביא לסיום את הסדרה “החץ” ולעבד את אחד האירועים הגדולים ביותר בקומיקס DC, שהוא Crisis on Infinite Earths (כשם הקרוסאובר). אז כמובן שציפינו להרבה הכרזות לגבי האירוע המצופה ובכנס קומיקון 2019, קיבלנו את זה.

סופרגירל

אחרי עונה די מוצלחת בשנה שעברה, נערת הפלדה חוזר לעונה נוספת והיא הולכת לקבל שדרוג חליפה שיגרום לה להראות יותר רצינית, יותר בוגרת ובהחלט יותר מרשימה.

החליפה גם הופיעה בטריילר של העונה החדשה שהראה לנו שלינה הולכת להיות הנבלית המרכזית של העונה, עכשיו שהיא יודעת שקארה היא סופרגירל, ובזמן שהעונה הקודמת התעסקה בגזענות ודעות קדומות, העונה החדשה הולכת להתעסק בההתמכרות לטכנולוגיה.

החץ

עם העונה הקרובה של החץ נחשבת האחרונה וככל הנראה מותו של אוליבר קווין, הרבה מעריצים רצו לראות מה מתוכנן עבור העונה הקצרה של הגיבור הראשון של ה-CW. ובכן, כצפוי, קיבלנו במהלך קומיקון 2019 טריילר רשמי לעונה הקרבה אבל נצטרף להמתין עד שנראה אשכרה מה הולך לקרות כי הטריילר רק מתרכז בעבר של הגיבור הירוק.

הפלאש

למרות עונות די מאכזבות של הפלאש בשנים קודמות, העונה האחרונה די ריצתה את המעריצים ונתנה לנו עונה די מבדרת עם פרקים נהדרים וסיום מותח ועצוב. כך שנשארנו עם הרבה ציפיות לראות מה צופן בעונה החדשה.

בין ההכרזות בכנס קומיקון 2019, הוכרז שהנבל Bloodwork, מדען גאון שעבר תאונה והפך למפלצת נוזלית, הולך להיות אחד הנבלים המרכזיים של העונה החדשה של הפלאש, והולך לגלם אותו Sendhil Ramamurthy, שידוע לחובבי גיבורי העל שביננו מהסדרה “גיבורים” בתור מוהינדר סורש.

הטריילר של “הפלאש” מחליט לא להתרכז באיש המהיר ביותר בעולם ובמקום זאת בנבל שלנו שרוצה לפתור את העולם ממוות.

כפי שראיתם בטריילר, כולם חוזרים לעונה החדשה, אפילו סיסקו שכעת אין לו את הכוחות שלו, ובנוסף, קיבלנו הכרזה בקומיקון שוולי ווסט יחזור בעונה הבאה של “הפלאש” ונקבל שוב שיתוף פעולה בין הפלאש לקיד פלאש.

גם הוכרז ש-Tom Cavanagh, שידוע לכולנו בתור הריסון ויילס, יגלם את Pariah מהקומיקס באירוע הקרוסאובר.

אגדות המחר

אחד הכוכבים האהובים ש”אגדות המחר” הוא ברנדון רות’, שתמיד מצליח להצחיק אותו ולהיות הלב התמים של חבורת הלוזרים בתור האטום. אבל זה לעולם לא היה תפקיד ה-DC הראשון של רות’- הוא גילם את סופרמן בסרט מ-2006 “סופרמן חוזר”, משהו שיוצר ה-Arrowverse אהבו לרמוז הרבה פעמים. כעת רות’ הולך לחזור לבגדים של איש הפלדה ולגלם באירוע הקרוסאובר הקרב את סופרמן גרסת Kingdom Come, או שידוע להרבה חובבי קומיקס, אחת הגרסאות הכי קשוחות של סופרמן. השחקן על לבמה בפאנל של “אגדות המחר” וחשף את הסמל כמו סופרמן קלאסי לתשועות המעריצים. מעריץ אחד הצליח לתפוס את התמונה:

האם התפקיד של רות’ בקרוסאובר אומר ששוב האגדות לא יקחו בו חלק? אנחנו מקווים שזה לא נכון.

Batwoman

אחת הסדרות המדוברות ביותר לקראת עונת הסתיו החדשה של ה-CW היא הסדרה Batwoman, שתביא למסך את גיבורת העטלף השנויה במחלוקת.

עד כה, היו ספקולציות לגבי הנבלים שבהם תילחם ולפי הטריילר הראשון, חשבנו שזה יהיה סתם עוד בחור גנרי עשיר מושחת, אבל במהלך קומיקון המפיקה בפועל קרולין דרייס הודיעה שהנבל Hush יופיע בעונה הראשונה ונראה את סיפור המקור שלו. לפי מה שהיא סיפרה, הדמות תהיה אותה הדמות של הקומיקס אבל יהיה מעניין לראות איך המקור שלה ישתנה.

אירוע הקרוסאובר המצופה ככל הנראה היה הפוקוס של כמעט כל סדרות הגיבורים של ה-CW, אז אין ספק שהרשת מתכננת לנצל את אירוע העולמות המקבילים להכניס כמה שיותר Easter Eggs ונראה שזה מה שיהיה. במהלך הפאנל של אשת העטלף, הוכרז שהשחקן בורט וורד, שגילם את רובין בסדרה של באטמן בשנות ה-60, יגלם איזושהי דמות באירוע הקרוסאובר שקשורה לסדרה של באטוומן. רק חבל שאדם ווסט לא חי כדי להצטרף.

 

סיכום

נראה שה-CW החליטה לרכז את רוב תשומת הלב שלה בשלושת הכוכבים הראשיים שלה לקראת אירוע הקרוסאובר הגדול, עם קצת פוקוס בגיבורה החדשה באטוומן.

אנחנו כמובן נשתף אתכם עם כל מידע חדש לגבי הסדרות והקרוסאובר העתידי. מה שבטוח, אנחנו לא יכולים לחכות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה