תאריך רשמי ופוסטר נחשפו לקרוסאובר של ה-CW

נחשף תאריך ופוסטר מגניב לאירוע הקרוסאובר המצופה בעונה הקרובה בין תוכניות הגיבורים של ה-CW

בין אם אתם נהנים מכל הפרקים של סדרות ה-CW, "סופרגירל", "החץ", "הפלאש" ו"אגדות המחר", או לא, אי אפשר שלא להתרגש כל עונה מחדש מקרוסאובר כלשהו בין הדמויות של היקום הטלוויזיוני של DC.

למרות שהקרוסאובר של עונה קודמת איכזב מספר רב של אנשים, עדיין הוא נתן לנו כמות אקשן מטורפת ואת מקבץ הגיבורים הכי גדול שאי פעם קיבלנו מ-DC. הקרוסאובר השאיר אותנו צמאים לקרוסאובר אפי יותר מההפקה של ה-CW, ויכול להיות שנקבל את זה בעונה הקרובה.

בפוסטר מדהים, שפורסם על ידי עמוד הפייסבוק של "הפלאש", אנחנו מקבלים את התאריך הרשמי של הקרוסאובר ומספר רמזים למי ישתתף באירוע ומה יקרה בו.

לפי הפוסטר, הקרוסאובר יכלול את כל סדרות ה-CW חוץ מ-Black Lightning (כמו שציפינו) ויתרכז בחתונה המצופה בין בארי לאייריס, שתערך אחרי שובו של בארי מה-Speed Force, ב-27 וה-28 לנובמבר.

הפוסטר המגניב, שמזכיר לנו את האומנות וההרגשה של Crisis on Infinite Earths, ככל הנראה יהיה מבוסס על משבר בין מימדי כמו הקומיקס ויכלול דמויות חדשות כמו Zari ו-The Ray. רק חבל שקרוסאובר זה ימשך שני פרקים בלבד, מאשר 4 פרקים פוטנציאלים.

בכל מקרה, נראה שראשי ההפקה ב-CW מתכננים עבורינו קרוסאובר מלא בדרמה ואקשן, וכמו כל שנה, אני לא יכול לחכות לראות את כל הגיבורים מ-DC על המסך הקטן בקרבות אפים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה