סרט הטורף של שיין בלאק חוזר לאיזור עירוני

אנחנו מקבלים אישור לכך שהסרט החדש בכותר "הטורף", אותו מביים שיין בלאק, יתרחש באיזור עירוני

הטורף משנת 1987 תמיד יזכר כאחד מסרטי האקשן הטובים בכל הזמנים. שיין בלאק כתב תסריט בלתי נשכח שנתן לנו קרב אפי בין כוכב האקשן של שנות ה-80 וה-90 ארנולד שוורצנגר ואחד החייזרים הכי אייקונים שאי פעם הופיעו על המסך. כעת שבלאק עבר לכסא הבמאי, יש צפייה גבוהה ממנו לתת לנו עוד סרט נהדר עם המחסל הבין גלקטי.

בסרט ההמשך לסרט המקורי, הטורף 2, שיין בלאק לא לקח חלק בהפקה והטורף עשה את המעבר מהג'ונגל לניו יורק, שם הוא יצא למסע הריגה ונאבק בכוכב "נשק קטלני" דניאל גלובר. הסרט קיבל ביקורות די רעות ונראה כהסיבה לכך שסדרת הסרטים הסתיימה בסרט שני. אבל נראה שבלאק חושב שהמעבר לעיר היה הבחירה הנכונה, כי זה מה שהוא מתכנן עבור סרטו החדש.

במהלך ראיון עם מנכ"לית 20th Century Fox, סטייסי סניידר, היא הסבירה כמה היא מרוצה מהעבודה של בלאק והתסריט של הסרט, והמשיכה לדבר על החשיבות של להשקיע בכותרים של החברה וכמה "הטורף" הולך להפתיע את הצופים.

יש לנו סרט על הטורף בדרך שהוא בלתי צפוי ומשהו חדש לגמרי. אני דמיינתי שייקח 500 שעות לקרוא את התסריט – שזה יהיה בלאגן מבפנים ומבחוץ ואז יהיו פשוט קרבות, אבל אמה ווטס הצליחה לגייס את שיין בלאק. מהעמוד הראשון זה לא הרגיש כמו סרט של הטורף.

היא המשיכה לדבר ואישרה שהסרט מתרחש באיזור עירוני.

זה מתרחש בפארברים. יש ילד קטן ואבא שלו במרכז האקשן.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה בהחלט יהיה כיף לראות את הטורף שוב באיזור עירוני בו הוא משמיד בניינים ומכוניות, אבל עם ילד קטן ואבא שלו במרכז הסיפור ומה שסניידר אמרה שהעמוד הראשון לא מרגיש כמו סרט של הטורף, אנחנו קצת מודאגים שנקבל סרט קלישאי ומגוחך. אנחנו מאמינים בשיין בלאק, לכן ננסה להשאר חיוביים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה