עוד פרטים על Robin Hood: Origins בכיכובו של טארון אגרטון

הסיפור האגדי של נסיך הגנבים רובין הוד מקבל עיבוד נוסף בכיכובו של טארון אגרטון וקיבלנו מספר עדכונים חדשים מההפקה

אחד הסיפורים האגדיים שממשיכים להופיע על המסך הגדול שוב ושוב הוא סיפורו של רובין הוד, נסיך הגנבים. כעת, אנחנו מקבלים עיבוד נוסף לסיפור הקלאסי בכיכובו של טארון אגרטון, בו אנחנו מכירים את האיש ומסעו ממסעות הצלב ועד הפיכתו לשודד הנודע שגונב מהעשירים ונותן לעניים.

Robin Hood כבר התחיל צילומים וכולל קבוצת שחקנים מאוד מוכשרת בתפקידי המפתח- טארון אגרטון, כוכב סרטי קינגסמן, יגלם את רובין מלוקסלי השרמנטי, בן מנדלסון, שגילם את הרע ב”רוג אחד: סיפור מלחמת הכוכבים”, יגלם את השריף של נוטינגהם, ג’יימי פוקס האהוב ייגלם את ליטל ג’ון, הקומיקאי טים מינצ’ין יגלם את הנזיר טאק, Eve Hewson בתור העלמה מריאן וג’יימי דורנאן בתור ויל סקרלט.

הסרט יהיה בעצם סיפור מקור עבור נסיך הגנבים ולפי כוכב “קינגסמן: מעגל הזהב”, שיגלם את רובין הוד, הסרט הולך להיות בעל טון מאוד אפל ובו בזמן מאוד מצחיק.

רובין הוד שלי, כמו זה של קווין קוסטנר, הוא חייל. אנחנו מוצאים אותו בסוריה. הוא לא מושלם, רובין הוד שלי. הוא קצת מרוכז בעצמו וקצת דואג לעצמו אבל לאורך הסרט הוא הופך להיות גיבור האגדה. אני חושד שאני בין האנשים הצעירים ביותר שגילמו את רובין הוד אבל זה סרט מאוד אפל ומחוספס. אני מקווה שזה יהיה מאוד מצחיק. ג’יימי פוקס מגלם את ליטל ג’ון. בן מנדלסון את השריף של נוטינגהם. טים מינצ’ין מגלם את הנזיר טאק. יש לנו אנשים שלא רק שחקנים מדהימים, אלא גם עם יכולות קומיות נהדרות. הסרט צריך קצת מהכל.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

בינתיים לא קיבלנו מידע נוסף לטון והמראה של הסרט, אבל כן קיבלנו תמונות מסט הצילומים של אגרטון בתלבושת מסעות הצלב שלו וג’יימי פוקס בתור ליטל ג’ון האהוב.

זה בהחלט מתחיל להשמע כמו סרט מעניין עם צוות שחקנים מצוין, שמאוד מזכיר את הסרט “המלך ארתור: אגדת החרב“, שהיה גם בעל טון אפל ומצחיק בו זמנית. אנחנו מצפים בקוצר רוח ונעדכן אתכם עם עוד מידע עד יציאת הסרט ב-21 בספטמבר 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה