הטריילר הראשון של X-Men: Dark Phoenix הגיע

אחרי המתנה ארוכה, אנחנו סוף סוף זוכים לראות את הטריילר הרשמי של X-Men: Dark Phoenix

אחד הסרטים החשובים שיצאו בשנה הבאה זה X-Men: Dark Phoenix, לא בגלל שמדובר בעיבוד נוסף של סדרת סרטי האקס-מן לעלילת ה-Dark Phoenix של הקומיקס, אלא בגלל שמדובר בסרט (ככל הנראה) האחרון של סדרת האקס-מן המרכזית תחת חברת 21th Century Fox.

בעקבות הרכישה של Fox בידי חברת הענק Disney, ציפינו לראות מה יתרחש בסרט האחרון של סדרת האקס-מן המרכזית ולפי הטריילר החדש, נראה שמתכננים לשחזר את העלילה של “אקס-מן: המפלט האחרון”, הסרט שנחשב לאחד מסרטי הקומיקס הגרועים שיצאו.

יאמר לזכותו, הצילום של הסרט נראה ממש טוב אבל זה קצת מאכזב לראות פעם נוספת את העלילה של הפיניקס מהקומיקס מעובדת למסך הגדול בתור הפרעה נפשית או פשוט כוח חבוי. למרות שבטריילר אנחנו רואים את מטוס האקס-מן טס לחלל, אז אולי נקבל פה איזשהו קשר לשורשים של הישות החללית בקומיקס.

יחד עם הטריילר, קיבלנו גם תקציר ופוסטר רשמיים:

ב-Dark Phoenix, האקס-מן עומדים בפני האויב המרשים והחזק ביותר שלהם; אחת משלהם, ג’ין גריי. במהלך משימת הצלה בחלל, ג’ין כמעט נהרגת כשהיא נפגעת על ידי כוח קוסמי מסתורי. ברגע שהיא חוזרת הביתה, הכוח הזה לא רק הופך אותה לחזקה מאוד, אבל גם הופך אותה לפחות יציבה. נאבקת עם הישות הזאת שבתוכה, ג’ין משחררת את כוחותיה בדרכים שהיא לא יכולה להבין או לשלוט. עם ג’ין יוצאת מכלל שליטה, ופוגעת באנשים שהיא הכי אוהבת, היא מתחילה לפרום את הקשר שמחזיק את האקס-מן יחדיו. כעת, שהמשפחה הזאת מתפרקת, הם צריכים למצוא דרך להתאחד – לא רק כדי להציל את נשמתה של ג’ין, אבל גם כדי להציל את כדור הארץ שלנו מחייזרים שרוצים להפוך את הכוח הזה לכלי נשק ולשלוט בגלקסיה.

יכול להיות שהטריילר לא הסביר את הסרט בצורה הטובה ביותר- מצד אחד נראה שהטריילר גורם לזה להשמע כאילו זו הפרעה נפשית של ג’ין, שראינו את זה כבר ומצד שני התקציר מדבר על חייזרים ועל כוח קוסמי, כמו בסדרת הקומיקס. אז אולי נצטרך פשוט לחכות לטריילר מלא יותר של הסרט.

האם זה המסמר האחרון בארון הקבורה של סדרת סרטי האקס-מן, או שהסדרה תצא מהאפר שהשאיר “אקס-מן: אפוקליפסה” כמו פיניקס לפני הגעתה לחברת Disney? נגלה כש-X-Men: The Dark Phoenix יצא ב-14 בפברואר שנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה