שוחרר סרטון משחקיות חדש להרחבה של Dark Souls III

ההרחבה הראשונה של Dark Souls III, הנקראת Ashes of Ariandel, מקבלת סרטון משחקיות חדש.

ההרחבה הראשונה של Dark Souls III, הלא היא Ashes of Ariandel, עתידה לצאת בחודש הבא. כעת, From Software החליטו כי זה זמן טוב לפרסם סרטון משחקיות חדש המציג את ההרחבה לקראת יציאתה של ההרחבה.

ההרחבה Ashes of Ariandel תיקח את השחקנים אל הארץ הקפואה של Ariandel, שם הם יחשפו אל מה שהרס את הארץ הקפואה. ההרחבה תוסיף למשחק נשקים, שריונות, קסמים חדשים, מפת PvP אקסקלוסיבית בשם Hollow Arena ועוד תכנים חדשים נוספים.

ההרחבה עתידה לצאת ב-25 באוקטובר 2016 לקונסולות ה-PS4, Xbox One והמחשב האישי. הרחבה זו היא ההרחבה הראשונה מבין השתיים שעתידות לצאת למשחק.

Dark Souls 3 (4)

וכעת לחדשות עצובות מעט, שלפי From Software, המשחק Dark Souls III יהיה האחרון בסדרת Dark Souls.

לפי דבריו של הנשיא של From Software, הגיע הזמן להמשיך אחרי סדרת Dark Souls. הוא לא שולל לחלוטין את האפשרות להחזיר את הסדרה בעתיד, אך לעת עתה, ההרחבה השנייה של המשחק האחרון בסדרה עתידה להיות התוכן האחרון שישוחרר למשחק.

אך עם זאת, הוא לא שולל את האפשרות שהחברה תוציא משחק הדומה ל-Dark Souls.
הוא גם הוסיף שהחברה מעוניינת ליישם את מה שהם למדו מהסדרה ב-IP חדש.

Dark Souls 3

האם זה אומר שיכול להיות שבעתיד הלא רחוק נראה את המשחק Bloodborne 2 על מדפי החנויות? נצטרך לחכות ולהמתין בסבלנות.

האם הייתם מעוניינים לראות המשך לסדרת המשחקים הידועה? או שלא מפריע לכם לראות חלקים ממאפייני הסדרה מיושמים בכותר אחר? ספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר\י תגובה