המשחק Dead Island 2 עוד בפיתוח ויגיע בהמשך

המשחק Dead Island 2 עוד נמצא בפיתוח, אבל אנחנו בהחלט נזכה לראות אותו מגיע באחד מן הימים.

בשנה שעברה מפתחי המשחק Dead Island 2 התעקשו שהמשחק עדיין נמצא תחת פיתוח, ומאז נדמה שלא יצא לנו לשמוע עוד לגביו. חלק מהמעריצים תהו אם המשחק עוד יזכה לראות אור יום, והמפתחת בתגובה מסרה כי המשחק עוד נמצא בשלבי פיתוח וכי המעריצים ישמחו מהתוצאה הסופית.

אחד מהמעריצים לקח את המושכות ושאל את המפתחים בטוויטר אם Dead Island 2 מתעכב בגלל שהם עובדים כרגע על Dead Island: Survivors עבור המכשירים הניידים. אותו מעריץ קיבל תשובה ובה נאמר שאותו משחק למכשירים הניידים מפותח באמצעות חברה אחרת, ולכן לדבר אין השפעה על פיתוח המשחק Dead Island 2. באוה הזדמנות מעריץ אחר שאל אם הם מתכוונים לתת חבילת הרחבה מתנה בתור פיצוי על ההמתנה הארוכה. התשובה שקיבל בתגובה הייתה: "עוד מוקדם מידי להגיד, כרגע אנחנו מתמקדים בלהכין את עיקרי המשחק הראשי."

אנחנו מקווים לשמוע או לראות משהו שקשור למשחק, עד אז אנחנו נאלץ להישאר בהמתנה והבטחות של המפתחים. מה אתם חושבים? מתי נזכה לראות את המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה