טריילר חדש לסרט דדפול 2 פה – הגיע הזמן להרכיב את הצוות

דדפול מרכיב את הצוות החדש שלו בטריילר השני לסרט ההמשך המצופה

אחרי שהטריילר הראשון של הסרט “דדפול 2” פורסם, כבר אז ידענו שריאן רנולדס שוב נכנס לליבנו בתור הסוחר הבלתי ניתן לעצירה עם הפה הגדול ביותר בעולם. אבל עכשיו שאנחנו זוכים סוף סוף לטריילר חדש, אנחנו יודעים על בטוח שמצפה לנו סרט אדיר עם הרבה הומור והרבה אקשן.

כפי שתראו בטריילר החדש, באופן מפתיע קייבל הוא הרע של הסיפור ודדפול מרכיב צוות לוחמים להגן על ילד שקייבל רוצה לחסל.

אהבתי את זה שהסרט מאמץ את אחד הסיפורים של קייבל מהקומיקס, בו הוא נוסע לעבר להרוג מוטנט כדי להציל את העולם ומוטנטים מההווה מנסים לעצור אותו. בנוסף, הטריילר היה פשוט קורע מצחוק, בין אם אלו היו הסרטים שנבחרו כהקשורים לסטודיו הזה או שדדפול מחפש צעירים שימשיכו את כותר האקס-מן או פשוט לראות אותו משתטה בכסא של פרופסור X, נראה שאין ירידה בכלל באיכות ההומור של סרט השני, משהו שלרוב קורה בסרטי המשך קומדיה, אבל לא פה.

מה שכן, לפי סוף הטריילר, נראה שדדפול מחליט להמנע ממספר 3 המקולל ולא לעשות סרט שלישי בסדרה עוד לפני שהסרט השני יצא למסך. אבל כמו שדדפול יודע, שום דבר לא יכול לעצור את תאבת הבצע של האולפנים.

“דדפול 2” יגיע לכל המסכים ברחבי העולם ב-15 במאי וחסר לכם שלא תלכו, אחרת מר צ’ימיצ’נגה בכבודו ובעצמו יכריח אתכם ללכת ולשלם על כל האולם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *