דדפול פוגש את קייבל בטריילר חדש לסרט המצופה

טריילר חדש ל"דדפול 2" סוף סוף הגיע והוא קורע מצחוק

אחרי שכל טריילר של סרט ההמשך המצופה "דדפול 2" הביא לנו בדיחות קורעות מצחוק וכמעט כלום לגבי הסרט החדש. אנחנו סוף סוף מקבלים טריילר חדש שגם קורע מצחוק וגם נותן לנו לראות את קייבל סוף סוף באקשן ואת הצוות החדש של דדפול.

הטריילר, שתראו עוד רגע, נותן לנו להכיר את קייבל, אותו מגלם ג'וש ברולין האגדי, עם בדיחה די מצחיקה של דדפול על חשבון הסרת השפם הדיגיטלית של הנרי קאביל ב"ליגת הצדק". מיד אחרי, אנחנו מקבלים הרבה רגעי אקשן, שיר מגניב, כמה בדיחות קורעות ועוד הרבה מוטנטים, ומאוד מהר הסרט נהפך להיות הסרט שאנחנו הכי מצפים אליו השנה.

ברולין עושה עבודה נהדרת בתור קייבל- לא רק שהוא נראה כמו הדמות, הוא מתנהג בדיוק כמו בקומיקס ומגלם את הדמות הרצינית ממול הדמות המגוכחת של ריאן רנולדס. בנוסף, אני בטוח שיכנסו טיפה לסיפור הרקע שלו ויהיה מעניין לראות אם יהיה איזכור של סקוט סאמרס (סייקלופס).

חוץ מהמשפט הקורע של רנולדס על הכתיבה, אנחנו מקבלים לקראת סוף הטריילר מבט חטוף של הקבוצה של דדפול, שאנחנו מסוגלים לנחש לפי המראה שלהם שאלו דומינו (שכבר שמענו שתהיה בסרט) וחברי צוות Six Pack (במקור Wild Pack) מהקומיקס, ביניהם טרי קרוז שמגלם את G.W. Bridge.

נראה שהסרט הולך להיות עם הרבה יותר אקשן מרהיב ועם ריאן רנולדס בשיא הקומדיה שלו. השאלה הגדולה היא האם יהיה איזשהו איזכור ליקום הקולנועי של Marvel עכשיו ש-Disney רכשה את 21th Century Fox? אני מניח שנגלה ב-18 במאי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה