חברת Bungie לומדת מ-Destiny

Destiny

 

המשחק Destiny של חברת Bungie יצא בשנת 2014 אחרי הרבה הפתחות מBungie שהמשחק הולך להיות לא רק טוב, אלא להיות חוויה חדשה ומדהימה שלא חווינו קודם לכן ולשנות את חוקי המשחק.

 

אך מה קיבלנו בפועל?

Destiny היה מוצר הרבה יותר מאכזב,דל תוכן ומשעמם ממה שהובטח, במיוחד בהתחשב בתקציב המפלצתי של 500 מיליון דולר שניתן להכנתו – העלילה הייתה מאד בסיסית וכדי לדעת מעבר למאט מאד שהסרטונים הקצרים במשחק סיפקו לכם, צריך היה להכנס לאתר ולקרוא אלפי קלפים, והמשחקיות הייתה לא ידידותית לקבוצות, חוזרת על עצמה ועם מערכת חפצים לא מתגמלת בעליל.

מהסיבות האלו המשחק נשחט על ידי מבקרים ושחקנים כאחד, הרבה קראו לו “Borderlands בלי כל מה שעושה אותו כיף”, או “HALO עם פי 1000 שחקנים ופי 1000 פחות כיף” בעוד שאחדים אף הרחיקו לכת בתיאורו כ-” כל מה שרקוב ולא תקין בתעשיית הגיימינג של היום במשחק אחד” ולמרות כל זה, המשחק Destiny היה הצלחה כלכלית והחברה Bungie נמנעה מלדבר על כשלונותיו המדוברים, אך לפי מידע שנמסר בראיון איתם לאחרונה, נראה שאפילו הם לא הצליחו שלא להוציא חצי-הודאה שהמשחק הוא לא בדיוק היהלום שהובטח:

“אנחנו לומדים, צופים, רואים ומגיבים בכל יום” אמר נציג של חברת Bungie, ” הוצאנו את המשחק בתקווה שהוא יהדהד אצל אנשים, אנחנו בודקים ורואים מה עובד ומה לא ומנסים להתאים את עצמנו. זו תשוקה עבורנו. וזה לא רק ספטמבר (תאריך היציאה של המשחק בשנה שעברה). זה תהליך מתמשך וזה רק ישתפר מפה”.

אמנם רוצים לשפר, אבל ההרחבות עד עכשיו לוקות בחסר
אמנם רוצים לשפר, אבל ההרחבות עד עכשיו לוקות בחסר

ניתן לראות תמיכה רחבה במשחק ובשרתיו מבחינת עדכונים, הוספת תוכן ואפילו הוצאת “חבילת הרחבה”, וכן אפשר לראות תיקונים שנעשו בעקבות תלונות של השחקנים, אבל המשחק בעיני ובעיני רבים רחוק מגמור, וצריך לעבור עוד הרבה עד שיהיה כל מה שהובטח לנו.

אז מה אתם חושבים על Destiny? כל מה שציפיתם לו או שגם אתם נמנעים בין המאוכזבים? מה אתם הכי הייתם רוצים שישתנה?
תעדכנו אותנו בתגובות, התגובה שאנחנו נחליט שהיא הכי מוצלחת אני מקעקע על הפנים (לא באמת).

 

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *