כוכב שנות ה-80 דיק מילר הלך לעולמו

שחקן סרטי הקאלט האהוב דיק מילר נפטר בגיל 90

דיק מילר הוא אחד הפנים המוכרות לחובבי סרטי גיקים של שנות ה-80. השחקן הנודע התחיל את הקריירה שלו בשנות ה-50 עם מלך סרטי ליגה ב' המפורסם רוג'ר קורמן, בסרט בשם A Bucket of Blood בו הוא גילם דמות בשם וולטר פייסלי, דמות שהוא חזר לגלם בסרטי ליגה ב' אחרים ובסרטים נודעים כמו "אזור הדמדומים: הסרט".

מילר המשיך לעבוד עם מספר במאים נודעים כמו ג'יימס קמרון, ארנסט דיקרסון, מרטין סקורסזה וג'ו דנטה, הבמאי שדאג לשים את מילר כמעט בכל פרויקט שלו, בין אם זה "פירנה", Rock n’ Roll Hight School של 1979 או The Howling, בו הוא גילם את הדמות וולטר פייסלי פעם נוספת, הפעם בתור בעל חנות ספרים. אבל ההופעה המפורסמת ביותר שלו עבור ג'ו דנטה הייתה בסרטי "גרמלינס", בה הוא שיחק את אחת הדמויות האהובות של הסרטים.

ג'ו דנטה אמר על מילר:

גדלתי (סוג של) בצפייה בדיק מילר בסרטים משנות ה-50 והלאה והתרגשתי שהוא השתתף בסרט הראשון שלי של רוג'ר קורמן. הלך לנו טוב ביחד ומאז תמיד חיפשתי עבורו תפקיד בכל תסריט, לא בגלל שהוא היה חבר שלי אלא בגלל שאהבתי לראות אותו משחק.

הציטוט לקוח מפוסט הטוויטר של הבמאי.

מעריצים של קמרון ככל הנראה זוכרים אותו על הופעתו המוכרת ב"שליחות קטלנית" בתור מוכר החנות שנורה על ידי שוורצנגר וזו בעצם הדרך הטובה ביותר לזכור את מילר, כוכב אהוב בתפקידים קטנים שתמיד ישאיר עליכם רושם.

הסרט האחרון של השחקן היה בסרט אימה בשם "חנוכה", שעוד לא עלה למסך, בסרט זה, כמצופה, הוא מגלם דמות בשם וולטר פייסלי.

מילר מת מסיבות טבעיות בביתו בלוס אנג'לס עם אשתו, בתו ונכדתו לצד המיטה שלו. לעולם לא נשכח את האיש והאגדה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה