מהיר ועצבני: הובס ושואו – טריילר ראשון

טריילר ראשון לסרט הספין אוף "הובס ושואו" של כותר "מהיר ועצבני"

אחד הכותרים המצליחים והפופולרים של חברת Universal הוא כותר "מהיר ועצבני" שמאז שהסרט החמישי בכותר כלל את כוכב האקשן הפופולרי דווין "דה רוק" ג'ונסון, הסדרה נכנסה להילוך מהיר (משחק מילים מכוון) ונהפכה להיות בין סרטי האקשן המצליחים בהיסטוריית הקולנוע, עם כ-5 מיליארד הכנסות בקופות ברחבי העולם.

כמובן שעם כל כותר מצליח מגיעים גם סרטי ספין-אוף, ל"רובוטריקים" היה את "באמבלבי" ול"מהיר ועצבני" יש את "הובס ושואו" בכיכובם של דווין ג'ונסון וג'ייסון סטיית'ם בתור לוק הובס ודקארד שואו, הנבלים של "מהיר ועצבני 5" ו"מהיר ועצבני 7" (למרות שטכנית לוק הובס הוא לא נבל). נשמע מגוחך? ובכן, תראו את הטריילר ותחליטו בעצמכם.

כמו שראיתם בטריילר, הסרט מתרחק מהמציאות יותר מסדרת הסרטים המקורית וכעת נכנס לאזור המדע בדיוני עם חיילי על, בכיכובו של אידריס אלבה. הטון של הסרט בכללי מרגיש כל כך לא מציאותי ומבדר שאנשים ברשת מבקשים קרוסאובר עם הנוקמים, בצחוק כמובן.

בכל מקרה, בהתחשב שמדובר בכותר "מהיר ועצבני" ושניים משחקני האקשן הטובים ביותר ב-10 השנים האחרונות, אין לי ספק ש"מהיר ועצבני: הובס ושואו" יהיה בידור מדרגה ראשונה שיכבוש את קופות הקולנוע ב-2 באוגוסט 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה