ברוס ויליס ישתתף בתהליך הליהוק של מק’ליין הצעיר בסרט מת לחיות 6

מת לחיות 6, או באנגלית “Die Hard: Year One” יציג ג’ון מק’ליין צעיר וברוס ויליס יעזור ללהק את התפקיד.

למרות שהיו לה עליות וירידות סדרת הסרטים האייקונים “מת לחיות”, נשארה על המסך מאז 1988.
במשך כמעט שלושה עשורים הקהל צפה בג׳ון מקליין, שאותו משחק ברוס ויליס, הופך מאיש קשוח לגיבור כמעט בלתי מנוצח.
אחרי כל כך הרבה אי סדר והסחות דעת, מת לחיות 6 (Hard: Year One) יחזיר את סדרת הסרטים בחזרה אל שורשיה, תרתי משמע.

הסרט הראשון בסדרה שמבוסס על ספר בשם “כלום לא נמשך לעד” (Nothing Lasts Forever) מאת רודריקת’ורפ, עקב אחר בלש ניו- יורקי בשם ג’ון מק’ליין (ברוס ויליס) כשהוא מגיע ללוס אנג’לס כדי לתקן את יחסיו עם אישתו המנוכרת הולי ג’נרו.
תוכניתו הייתה לבקר אותה במהלך מסיבת חג המולד של משרדה, אך כשהגיע גילה שהיא ושאר עובדי המשרד נלקחו כבני ערובה על ידי קבוצת טרוריטים גרמנים ובראשם הנס גרובר (אלן ריקמן). ללא ידיעת החוטפים, מק’ליין מנסה להסתנן אל הבניין כדי להציל את אישתו ולסכל את התוכניות של גרובר.
הסרט השישי בסדרה יציג את ג’ון מק’ליין הצעיר, לפני שאירועי הסרט המקורי מתרחשים וויליס ישתתף בבחירת השחקן שיקבל את התפקיד.

Slash Film ראיינו את לן ויסמן שביים את מת לחיות 0.4 ( Live Free or Die Hard) ויביים גם את הסרט הנוכחי, שיציג את שויליס כמק’ליין וגירסה צעירה של הדמות בפלאשבקים. הוא הסביר שויליס ישתתף בבחירת השחקן שישחק אותו בגירסה הצעירה והוסיף שגם אישתו המנוכרת של מק’ליין תופיע בסרט. ויסמן מרמז שיכול להיות איחוד משפחתי בין הזוג לילדיהם שהופיעו במת לחיות 4 וב”מת לחיות ביום טוב”.

עדיין לא ידוע אם הסרט החדש יהיה מבוסס על הקומיקס בעל אותו השם, אבל ויסמן אישר שמת לחיות 6 יתרחש בשתי תקופות שונות, אחת בהווה והשנייה בשנות השבעים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה