סדרת טלוויזיה של "שקרים אמיתיים" מגיעה ל-Disney+

ארנולד שוורצנגר, שעדיין נותר אחד מהכוכבים הגדולים בזמננו בתחום האקשן והפעולה כגון "שליחות קטלנית", "שליחות קטלנית 2" ו"הטורף" כיכב בסרט אקשן די מצליח בשם "שקרים אמיתיים". הסרט "שקרים אמיתיים" שיצא לאור ב-1994 זכה להצלחה אדירה ואף הוכתר כהשלישי בגודלו בשנה זו בבימויו של הבמאי המוערך ג'יימס קמרון.

העלילה מדברת על הארי שהוא איש משפחה מתון ושרירי שמרגל עבור ארגון נגד הטרור בארה"ב המכונה "אומגה סקטור". נישואיו של הארי לאשתו הלן הלא מוצלחים גורמים לו להשתמש במיומנויות הריגול שלו בשביל נקמה לאחר שהאמינו לה שהיא מנהלת רומן. מתבהר בהמשך שהיא מחפשת הרפתקה ומשיגה את מבוקשה כשמחבלים חוטפים אותה ואת הארי.

כרגע Disney בבעלות של Fox ויש סיכוי שהיא תנצל את הנכס בכיכובו של ענק האקשן כדי להביא לנו סדרה חדשה לשירות Disney+ עם McG בתור תסריטאי הפרויקט (למרות שמקור זה היה מארק גוגנהיים) וג'יימס קמרון כהמפיק בפועל.

זה לא ברור אם הסדרה תתרחש באותו יקום של הסרט או שתתחיל מחדש. כשנשאל McG הוא אמר שהתסריט במידה רבה הוא אתחול מחדש אך שוורצנגר מוזמן לקחת חלק בהפקה במידה וירצה להצטרף. 

בהתחשב בכשלון של סדרות המשך של סרטי אקשן קלאסים על המסך הקטן, כמו "נשק קטלני", עומד בפני McG אתגר לא קל עם העיבוד הטלוויזיוני של "שקרים אמיתיים". נעדכן ברגע שנקבל פרטים נוספים על הפרויקט ב-Disney+.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה