סרט אדפטציה ל-Django/Zorro של קוונטין טרנטינו בפיתוח

סרט המשך ל”ג’אנגו: חסר מעצורים” של קוונטין טרנטינו בשם Django/Zorro נמצא בפיתוח

אחד מהסרטים הגדולים של קוונטין טרנטינו בעיני רבים (וגם בעיניי) הוא “ג’אנגו: חסר מעצורים” משנת 2012 שנתן לנו סרט מערבון עם הופעות בלתי נשכחות של ג’יימי פוקס וליאונרדו דיקפריו (שיככב גם ב”היו זמנים בהוליווד“). Django/Zorro הוא קומיקס בן 7 גליונות שכתב טרנטינו ומשמש סוג של סיפור המשך לאקדוחן המהיר ביותר בדרום שבו הוא פוגש ומאחד כוחות עם הסייף הלוחם של העם זורו, נשמע כמו ספר קומיקס שלעולם לא יעשה את דרכו אל המסך הגדול, אבל מסתבר שהוא כן.

לפי דיווח חדש, סרט האדפטציה לקומיקס של טרנטינו כעת בתהליכי כתיבה על ידי הקומיקאי Jerrod Carmichael. מעורבותו של טרנטינו בפרויקט עוד לא ידוע, כיוון שישנם דיבורים על כך שהבמאי הנודע יפקח על הפרויקט ואפילו ישתתף בכתיבה.

בינתיים צריך לקחת את הכרזת הפרויקט בערבון מוגבל, הוליווד מלאה באלפי תסריטים לא מנוצלים ממאות כותבים שונים. עד שהסרט יתקבל ויאושר על ידי אולפן כלשהו, שום דבר לא בטוח. מה שכן, אם הסרט באמת יופק, הוא יהיה סרט ההמשך הראשון ליצירה של טרנטינו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה