הקמפיין של They Are Billions יגיע ב-18 לחודש

משחק הישרדות מפני הזומבים, They Are Billions זוכה לקבל קמפיין ממש בקרוב.

המשחק They Are Billions, אומנם עדיין נמצא בשלבי גישה מוקדמת ב-Steam, אבל זה לא מונע מהמפתחים להוסיף לו תוכן חדש. ב-18 לחודש אנחנו צפויים לקבל קמפיין עבור משחק האסטרטגיה,שיכלול כ-50 שעות משחק. השם שניתן לקמפיין הוא The New Empire, ועבורו הוכן גם טריילר הכרזה.

הקמפיין החדש ינתן בחינם, והוא יתמוך ב-12 שפות שונות. נוסף לכך, המפתחת (Numantian Games) תוסיף למשחק גם שתי מפות הישרדות חדשות: he Deep Forest וה-The Caustic Lands. מפת ה-The Deep Forest נותנת לנו גישה נוחה יותר עבור המשחק, שמאפשרת לנו הסתגלות קלילה עבורו.

לעומת זאת, מפת ה-The Caustic Lands נחשבת לאחת הקשות ביותר בו. יחד עם כל הזומבים הקטלניים שבה, אנחנו ניאלץ גם להילחם כנגד ה-Doom Colony. אותה קבוצה יכולה לקחת חלק נרחב של כשליש מהמפה כולה. אבל אם אתם מעוניינים, מצבים וסצנות שונות במשחק גם הם שונו, על מנת לייצר דרגת קושי קשה יותר, אז שווה לבקר בשלבים הללו פעם נוספת.

אז למי מכם שמשחק אסטרטגיה נגד זומבים עושה לכם את היום, They Are Billions זמין לרכישה באמצעות ה-Steam בעלות של 29.99$.

מה אתם חושבים על הקמפיין שיתווסף למשחק בקרוב? אילו עוד דברים וחידושים הייתם רוצים לראות במשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה