דוקטור הו קיבלה טריילר חדש לעונה 12

“דוקטור הו” קיבלה טריילר חדש לעונה 12, שחושף מפלצות חדשות וישנות – כולל שובם של הסייברמן האייקוני.

עונה 12 של “דוקטור הו” היא העונה השנייה של הדוקטור השלוש עשרה שמגולמת על ידי ג’ודי ויטאקר, שאליה יצטרפו שוב גראהם (ברדלי וולש), ריאן סינקלייר (טוסין קול), ויסמין חאן (מנדיפ גיל).  הפרק המיוחד לראש השנה האזרחית, “Resolution”, החזיר דאלק אחד, בו הדוקטור השלוש עשרה נלחמה, אך זה לא חידוש של הנבל הקלסי שהמעריצים חיכו לו. הטריילר החדש של דוקטור הו עונה 12, עם זאת, נותן הצצה לעימות קלסי נוסף שבדרך, הפעם בין הדוקטור לסייברמן.

הסייברמן הם אחד הנבלים הראשונים החוזרים בדוקטור הו והופיעו בסיפורים רבים לאורך השנים. הם הופיעו לאחרונה ב”דוקטור הו” בעונה 10 עם פיטר קפלדי, בו המלווה, ביל פוטס (פרל מקי), מומר לסייברמן. בעבר היו שמועות שהסייברמן יחזרו לקרב מול הדוקטור השלוש עשרה בעונה החדשה, ועכשיו נראה שהם צדקו:

בנוסף לסייברמן, הטריילר של דוקטור הו מספק גם מבט נוסף על שובו של הג’ודון – גזע זר שהופיע לראשונה ב-2007, במהלך שנות הדוקטור העשירי. יש גם קטעים המרמזים כי עונה 12 תכלול שילוב של מד”ב והרפתקאות היסטוריות, עם שפע של חלליות, חייזרים ועצירה בפריז, 1943.

הטריילר לא מגיע עם תאריך הבכורה לעונה ה-12, למרבה הצער, למרות שהוא מכריז שהעונה תגיע בשנת 2020. יכול להיות שהעונה תשודר בתיאום עם העלאת הסדרה אל רשת הצפייה הישירה HBO Max באביב 2020, ותעניק למעריצי הסדרה אפשרות להתעדכן או פשוט לצפות מחדש בעונה 11 לקראת הצגת הבכורה של העונה החדשה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *