סרט חדש של דרגון בול סופר בפיתוח

אחרי ההצלחה של "דרגון בול סופר: בורלי", אנחנו מקבלים הכרזה על סרט אנימציה חדש תחת כותר האנימה המחודש של Toei Animation

אפשר להגיד שכמעט כל מי שגדל בשנות התשעים והאלפיים גדל על סדרת האנימה האגדית "דרגון בול Z", אז זה לא מפתיע שרבים מאיתנו שמחו לראות את הסדרה חוזרת לגדולתה בשנים האחרונות עם הסדרה "דרגון בול סופר".

הסדרה זכתה לכל כך הרבה ביקורת חיובית ומספרי צפייה גדולים, שהיא קיבלה סרט קולנועי עם הדמות הסיאנית המפחידה ברולי, סרט שביקרנו פה באתר. כצפוי, סרט נוסף נמצא כעת בפיתוח ויצא ב-2022. בדומה ל"ברולי", הסרט יכלול את מעורבותו של אקירה טוריאמה (יוצר הכותר), הנה דבריו בנושא:

סרט חדש לגמרי מאז "דרגון בול סופר: ברולי" נמצא בפיתוח! בדיוק כמו הסרט הקודם, אני מכווין באופן משמעותי את הסיפור והדיאלוג עבור סרט נפלא נוסף. אני באמת לא צריך לדבר על העלילה עדיין, אבל תתכנוננו לקרבות קיצוניים ומבדרים, שעלולים לכלול דמות בלתי צפויה.

אנחנו ננווט דרך אזורים שלא נחקרו בעבר מבחינה ויזואליות כדי לתת לקהל חוויה מדהימה, אז אני מקווה שכולם מצפים לסרט החדש!

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה לא מפתיע שאנחנו מקבלים עוד סרט תחת כותר "סופר", בעיקר אחרי שהכותר המקורי של דרגון בול קיבל מעל 10 סרטים, ובהתחשב בפופולריות של הסדרה החדשה, אפשר להניח שזו רק ההתחלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה