טריילר חדש ל- Dark Souls II : Scholar of the First Sin

חברת הפיתוח היפנית, Fromsoftware, שחררו טריילר חדש להרחבה ללהיט הקאלט, Dark Souls II : Scholar of the First Sin  , בשם  Forlorn Hope, בו ניתן לצפות למעלה.

ההרחבה, שעובדת יותר כמין עדכון מאסיבי למשחק, תשפר את המשחקיות, הגראפיקה ותוסיף עלילה למשחק, אם זאת הטריילר מעורפל, ובמבט ראשון לא מגלה למעריצי המשחק שום דבר חדש או שמה כן?

העלילה בסדרת משחקי Dark Souls (ובאבא הרוחני והקשה לביטוי בקול שלהם, Demon's Souls) ידועה כמעורפלת ולא ברורה, את רובה מוטל על השחקנים להבין בעצמם לפי חפצים שהם מוצאים ברחבי המשחק ומשיחות עם הדמויות השונות שמאכלסות את עולמו, לכן לא מפתיע שהטריילר עצמו עוקב אחר רוח המשחק ומשאיר הכל נורא ארטילאי.

לכן אני מוצא את העובדה שרוב הקריינות בטריילר נאמרת דווקא על ידי כרוזת הברקת, שאנאלוט, שידועה בכך שהיא מחכה לנו בעיר ועוזרת לנו בכך שהיא מעלה אותנו רמות ומשדרת את יכולתנו להתרפא (שימו לב ששני ההטבות האלה לא באות בחינם), מעניינת.

שה תמים או הרבה יותר? יכול להיות שנדע את התשובה בקרוב.
שה תמים או הרבה יותר? יכול להיות שנדע את התשובה בקרוב.

מה שעוד יותר מעניין זה שהיא פותחת את סיפורה על מחלת האדם והרקבות העולם דווקא מסיפור היווצרותה, האם זה במקרה או שאולי העוזרת התמימה שלנו מסתירה סוד אפל? כבר קיימות מספר תאוריות בנושא במגוון ערוצי youtube מוכרים כמו VaatiVidya (אגב, מומלץ מאד לצפות גם אם סיימתם את המשחק ואתם חושבים שאתם יודעים הכל), שעוסקים בגיבוש תאוריות לגבי סדרת המשחקים, ואתם יכולים להיות בטוחים שיצאו עוד הרבה עד ליציאת ההרחבה, שווה לחכות.

Dark Souls II : Scholar of the First Sin צפוי לצאת בתחילת אפריל. ההרחבה תצא כעדכון חינמי לשחקני ה-PC וקנוסולות הדור הקודם, ולכשישתחררו הגרסאות לקנוסולות העכשוויות, הן יבואו עם העדכון.
כמובן שמי שקונה את המשחק חדש למחשב או לקונסולות הישנות יקבל אותו גם כן עם העדכון.

 

מה דעתכם על הטריילר החדש? יש לכם תאוריות מעניינות בנוגע לתוכנו שתרצו לשתף? רוצים להחמיא לי על התספורת החדשה או לחלוק מתכון לפאי דלעת? תרגישו חופשי לשתף בתגובות.

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה