חולית

חולית-טריילר רשמי לסרט בכיכובו של טימותי שאלאמה

"חולית", הוא עיבוד מחודש והעיבוד הקולנועי השני לספר "חולית" של פרנק הרברט שיצא לאור ב-1965. הסרט מבוים על ידי דני וילנב וכולל צוות שחקנים עשיר ואהוב, בהם: טימותי שאלאמה, ג'וש ברולין, רבקה פרגוסון, אוסקר אייזק, סטלן סקרסגארד, דייב בטיסטה, זנדאיה, ג'ייסון מומואה, חוויאר בארדם. כעת, Warner Bros פרסמה טריילר טיזר וטריילר רשמי בו תוכלו להעיף מבט על השחקנים בדגש על הגיבור פול אטריידאס בגילומו של טימותי שאלאמה. להלן טריילר הטיזר שפורסם בטוויטר והטריילר המלא:

מלבד העיבוד הקרוב לטריילר היה עיבוד נוסף של דייוויד לינץ' אשר לא זכה להצלחה רבה, אך יש לעיבוד החדש פונטציאל רב להצליח מכמה סיבות. דני וילנב ידוע בתור יצירת אפקטים ויזואלים מרשימים שידרשו לסרט מדע בדיוני שכזה, הקאסט מלהיב והעיבוד נראה מעניין ומרענן. באשר לתאריך שחרור הסרט, בתי הקולנוע בארצות הברית פתוחים. אנחנו יודעים זאת מכיוון שטנט הוקרן ב-3 בפסטמבר בחלק מבתי הקולנוע בארצות הברית וסין, אבל עד דצמבר נקווה שהמצב ישתנה לטובה גם פה ונזכה לראות את "חולית" על המסך הגדול.

"חולית" ישוחרר לאקרנים ב-2020\12\18.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה