אל קמינו – טריילר מלא לסרט של שובר שורות

שבועיים לפני יציאת סרט ההמשך של סדרת “שובר שורות” בשם “אל קמינו”, אנחנו מקבלים טריילר מלא

הסרט החדש של חברת נטפליקס “אל קמינו” מהווה סוג של סרט המשך לסדרת עטורת השבחים “שובר שורות”, אפילו שצופים של הסדרה הרגישו שהסדרה סיימה את ריצתה עם הפרק האחרון שראה את ג’סי פינקמן שורד יחד עם הילד של בת זוגתו. סדרת ספין-אוף על עורך הדין שייצג את ג’סי ווולט בשם “סמוך על סול” יצאה לפני מספר שנים וקיבלה מספר עונות שזכו לתגובות חיוביות. אבל כנראה שהאהבה לסדרה המקורית לא נגמרה בסדרת ספין-אוף ולכן קיבלנו את סרט ההמשך.

ההצצה הראשונה לסרט רק דיברה על ג’סי והבנו שהוא מבוקש על ידי החוק ועל ידי קרטל סמים, ככל הנראה בגלל שהוא היחיד שמכיר את הנוסחה המקורית למת’ של אייזנברג (וולטר וייט). כעת, בטריילר המלא ששוחרר, שבועיים לפני הגעת הסרט לנטפליקס, אנחנו רואים את ג’סי מתאחד עם חבריו הסטלנים ושככל הנראה הקרטל מחזיקים בברוק הצעיר כבן ערובה בשביל שיכין להם עוד סם.

הדבר המעניין ביותר לראות בסרט יהיה לראות את המשחק של ארון פול, איך הוא התפתח בתור שחקן מאז הסדרה המקורית ואיך הוא הולך לגלם את ג’סי. בנוסף, אנחנו סקרנים לראות אם וולטר יופיע בצורה כלשהי, אולי בתור פלשבק, אפשר רק לקוות.

הסרט הולך להגיע לשירות הצפייה של חברת נטפליקס ב-11 לאוקטובר.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *